Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta tapasztalat?

90 napos diéta tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, valakinek van tapasztalata a 90 napos diétával.. Fogytatok tőle esetleg és ha igen mennyit mennyi idő alatt Én ezután is egészségesen étkeznék mert tudom különben vissza jön. Tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2021. ápr. 2. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Akkor miért nem kezded el most az egészséges étkezést és hagyod a fenébe az ilyen 90 nap diétázás meg hasonló ideig óráig tartó baromságokat.


Elkezdesz egészségesen étkezni, élni, sportolni és bumm, a súlyfelesleged szépen lassan eltűnik ha helyesen csinálod. A legtöbb embernél a túlsúly sem 90 nap eredménye, úgyhogy a kiút miért is annyi lenne?

2021. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Felesleges, az ilyen szétválasztó diéták csak önsanyargatásra jók. Nem hatékonyabb, mintha eleve egészségesen étkeznél.
2021. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Én végigcsináltam. Soha nem ajánlom senkinek. 93 kiló voltam amikor elkezdtem. Betartottam mindent. Még a víznapot is. Lefogytam 17 kilót. De nem voltam elégedett. Akárki látott, nem azt mondták, hogy gratula, majdnem 20 kilót fogytál, hanem azt, hogy "Te jó ég! Mi a baj? Beteg vagy? Úgy nézel ki mint aki rákos, és kemora jár.

Megnéztem magam, és durva volt. Tényleg mint aki haldoklott, borzalmas volt. Utána jöttek az egészségügyi gondjaim.Emésztési zavarok, állandó puffadás, fejfájás. Rossz közérzet. 93 kilóval jobban néztem ki, mint 76 kilósan. Diéta után elkezdtem újra normálisan étkezni. 3 hónap alatt 21 kiló visszajött.

Fél évvel később kalóriát számoltam, sportoltam, napi 7 km sétát tettem. Lefogytam 61 kilóra, de most csinos vagyok. Most dicsérnek, és senki nem mondja, hogy betegnek nézek ki. Jó tanács: Ne csináld a 90 naposat. Nem éri meg

2021. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3: Ezek szerint nem csak az étrended volt a különbség, hanem az egész életviteled más lett.
2021. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt, fiatalon csináltam, nem fogytam semmit.
2021. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 purplerain5 válasza:

Mindig meglep, amikor valaki fogyókúrázik, fogy valamennyit, majd elkezd "normálisan" (~ összevissza, két kézzel tömve minden a !@#$ magába) étkezni újra, meghízik, és ezért természetesen a követett diéta a hibás... és fel sem merül benne, hogy az lenne a gond, hogy ő zabált, mintha nem lenne holnap.

Amúgy meg a kérdésre a válasz: ez a diéta is lehet hatékony, ha ésszel csinálod, és miután befejezted, nem kezdesz el vadul zabálni, összevissza nassolni stb.

2021. máj. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-nak-

Mivel a célzás nekem szólt ( 3-as vagyok) csak mondom: Nem zabáltam. nem tömtem két kézzel minden sz*rt magamba) Mint írtam jöttek az egészségügyi gondok, és az egyik pont az emésztéssel volt a gond. Az anyagcserém olyan szinten felborult, hogy hiába ettem napi 3x ( és nem sokat, hiszen sosem voltam nagy étvágyú) minden lerakodott.. Felesleges kritizálni vagy osztani az észt amíg nem tudod a hátteret.

2021. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3as és miket ettél bővebben tudnál nekem erről írni? Update meg ilyesmi nálam nem jön szóba, mert elég drágának tartom,hogy 250g tészta 800ft. Én egy tartható és penztarcabarat életmódvaltast szeretnék. Tisztába vagyok vele hogy valamivel drágább lesz mint az alap élelmiszerek de nekem a norbi update túl drága. Megköszönném ha írnál nekem bővebben
2021. máj. 25. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer elkezdtem, de nem igazán jött be, a CH nap mindig állatira kizökkentett. Komolyan inkább étkezz rendesen. Semmi értelme ennek, nem is értem, hogy miért van ennek a "diétának" még létjogosultsága. Nagyon ilyen 2000-es évek eleji vibe-ja van.

Mostmár mindenki vegán meg keto, meg időszakos böjtöl... Ha van eszed inkább te is valami ilyesmit csinálsz, mint ezzel a fake, fenntarthatatlan módszerrel próbálkozol.

2021. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!