Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnek lefogyni dagadt...

Hogyan tudnek lefogyni dagadt vagyok?

Figyelt kérdés
nagyon dagadt vagyok segitseg

#elhízás #FAT #hatelife
2021. máj. 3. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Úgy, hogy elkezdesz egészségesen enni és mozogni.
2021. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Naponta ezer ilyen kérdés van. Hasonlóan nulla infóval a kérdező részéről. Egy hasznos tanácsot sem olvastál?
2021. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a 90 napos diétával sehogy sem! 90 nap után mi lesz? Ugyanúgy fogsz enni, mint előtte, fogysz vele pár kgt, majd 2x annyit hízol vissza. Átgondolt étrend, kalóriaszámlálás (Yazio, Kalóriabázis) és mozgás. Sok zöldség, sok víz, kevés cukor.
2021. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Először is egyél kevesebb egészségtelen dolgot pl. mcdonalds,chips...

És nem kell azokról a nehezebb kajákról leszokni amiket szeretsz,hanem csak mellette sportolj minél többet és egyél sok egészsége dolgot!(sokat hidratálj)Amúgy sok ilyen applikáció van,ami aztán tényleg segít.

Remélem tudtam segíteni

2021. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igyál sok vizet,mozogj,és minden kaját egyél ugyanúgy ahogy eddig, de kissebb mennyiségben
2021. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ponthogy ne a mennyiségen, hanem a minőségen változtass. Ha a szar kajákból eszel keveset, csak hiányod lesz és éhezni fogsz.
2021. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem úgy értettem hogy mekit csak keveset hanem hogy NORMÁLIS akár házi kajákat kissebb mennyiségben, mert egyből ha mondjuk olyan diétára térne ahol egyes kaják meg vannak tiltva nem biztos hogy bírná tartani és megutálná. Igan hogy mennyiség < minőség de nem első diétaként. Én mindent eszek csak keveset belőle és mozgok is így április 1 és ápr 30 közt fogytam 2 kilót. Nem sok de nincs rajtam sok felesleg. Aki pl nálam súlyósabb lehet akár ez 4,5-6 kiló is ami már jó sok.
2021. máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!