Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a véleményetek a 90 napos...

Mi a véleményetek a 90 napos diétáról?

Figyelt kérdés

Én eddig 6. Napja csinálom, és 1 kiló mínusznál tartok. Viszont ami negatívumot tapasztaltam eddig:

-betartva a mennyiséget, kevés energiám van

-egész nap éhes vagyok

-alig jön széklet, ha jön az is keményebb, mint mielőtt elkezdtem (ami tudtommal nem egészséges, hanem a lágyabb)

Nektek mi a véleményetek?



2021. jún. 22. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Diétázni nem nehéz.


Nem kell mindenféle proli diétát tartani. Egyél a kalóriaszükségletnek megfelelőt -200 kcal.


Ne egyél nagyon zsirosat, a köret legyen csak 60g (nyersen mérve) + jó sok zöldség.


A rost + fehérje eltelit.

2021. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Minden ismerősöm visszaszedte, amit leadott vele. Nincs értelme. Figyelj oda a kalóriabevitelre, egyél sok zöldséget, igyál vizet, mozogj és lesz székleted, és lesz energiád is.
2021. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az az 1kg mínusz marhára nem csak zsír, azt remélem tudod. Amúgy butaság nagyon, rengeteg hiánybetegséged lehet tőle. Meg milyen diéta az, ami direkt, kötlezően tortát meg fagyit ajánlgat étkezésre, de fehérjét csak 4 naponta ehetsz? Csodadiéta nincs, életmódot kell váltani.
2021. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden diéta után visszahízol, ha befejezted, s újra rendesen eszel.

A 90napos problematikája, hogy nem tudsz ténylegesen szétválasztani úgy, ahogy szeretné a rendszer; ill. a tudományos alap is hiányzik mögüle. Van két koplalós napja is gyümölcs és víznap, ami nem egészséges. Kiegyensúlyozatlan a tápanyagellátása. Gyümölcsök cukrosak, így megdobják a vércukorszintet, ami éhesebbé tesz, a gyümölcsöket nasiként lehet használni, de éhség ellen nem túl jók, emiatt szenvedhetsz állandó éhségtől.

2021. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Kamu, ott kell hagyni a francba. :)


A kalória kamu. :) Napi egyszeri étkezés (azt is állati eredetű ételekből) és kész. :) Ilyen egyszerű.


Az első a tipikus marha, aki még mindig a hetvenes években kitalált kajaháromszög-propagandát tolja.

2021. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

"Az első a tipikus marha, aki még mindig a hetvenes években kitalált kajaháromszög-propagandát tolja."


Marhának nevezd a női felmenőidet de ne engem.:) Te valami proletár carnivore vagy lchf diétát propagáló személy vagy.


A napi egyszeri állati eredetű diéta mögött semmi sincs. Szó szerint semmilyen hosszútávú komoly clinical trial..maximum rövidtávú fos studyk vannak olyan emberektől akik érdekeltek benne.


Amerikai top egyetemek élelmiszertudományi szakértőik csináltak egy top listát a legjobb diétákról. A mediterrán diéta lett a legjobb. Persze tudom...nem értenek hozzá..

2021. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyj fel vele nagyon sok ismerősöm volt aki próbálkozott vele még ha 1-2 kilót fogytak is visszahízták és legyengítette őket ez a fajta diéta
2021. jún. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

@6 oska te kis "kedves" :-)


Azt nevezek marhának, akire illik... Pl. rád nagyon is illik. :)


Majd ha magyarul megtanulsz, akkor esetleg böföghetsz ide valamit. Azt is megsúgom, hogy egészen a 18-dik századig bizony igenis az volt az általános, hogy napi egy kaja volt. ;) Ez a zabálj háromszor újkeletű dolog, és azon kívül, hogy megterheli a szervezeted, semmire sem jó. :)


Egyébként a (70es években kitalált, és HAZUGSÁGON, csaláson alapuló) baromságon, és az azt orrba-szájba toló gyógyszermaffia szolgáinak talpnyalásán (argumentum ad verecundiam) kívül tudsz még valami mást?



Üdv,

Egy tápanyagt tudós/kutató :)

2021. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Tápanyag tudós :-)))))
2021. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En is epp ezert irtam, hogy a noi felmenoidnek add a jelzot, akik a legosibb mesterseget uzik generaciok ota.


A bojttel nincs problemam. Bar helyen kell kezelni mert egy jol kialakitott 3xos etkezesnel nem jobb egyertelmuen. Errol is volt nem reg egy publikacio.


Csak allati eredetu taplalkozassal mar inkabb van problema. Eleg csak az alatti eredetu vasra gondolni, a nehezebben emesztheto feherjere stb.


Vegyes taplalkozas az idealis es tobbek szamara betarthato. Lasd mediterran dieta.


Te meg tudod mikor leszel kutato? Soha. De ha az vagy akkor nyugodtan leirhatod a tobbszori etkezes biokemiai hatranyait. Nagyon kivancsi vagyok ra. Biztos tudod, ha mar kutato vagy. Illetve szivesen olvasnek toled egy publikaciotc is.

2021. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!