Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diétában milyen...

A 90 napos diétában milyen gyakran jelentkezhetnek mélypontok, amikor nehéz tartani a tervet?

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 08:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Percenként.
2021. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakran
2021. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Látom, iggazi gyakorlói vagytok a dolognak :)


Nekem három négy napig könnyen megy, aztán jön egy két nehéz nap... majd ismét könnyűvé válik....



Két fontos szempont van az esetemben.


Már 61 éves vagyok, férfi.


A másik, hogy nemzetközö szinten versenysportolok, és az ideálishoz képest mért, plusz 2- 3 kilót kell távol tartanom a mérlegtől :)

2021. okt. 31. 09:49
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
61 évesen, versenysportolva lehetne már annyi eszed, hogy tudd, a 90 napos diéta egy ökörség.
2021. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

igazi sportteljesítmény lehet, amikor egész nap csak gyümölcsöt eszel és szépen leépülnek az izmaid fehérjehiányban.

én is elkövettem a 90 napos diétázók hibáját és midnig akkor 'untam meg' amikor nem volt időm főzni. mert nagyon jókat lehet összeállítani, viszont idő kell. ha keményítő napon csak főtt krumplit ettem, akkor niylván rosszabbul ment

de ha gyümölcnsapon 4 féle különböző gyümölcssalátát, akkor jobban

2021. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tisztelettel a trolloknak :)


Mi a szösz?????


A TROLL KATONA??? VAGY SEREG :) JÁRJA A GYAKORIT, ÉS MÓDSZESEN ODAPISZKÍI MINDENHOVÁ?


Nem baj, mert Nagyon jó "eszköz" vagytok az együttérzés és szeretet gyakorlására. Köszönet érte :)



A TÖBBIEKNEK :)


A nagysikerű 90 napos diéta népszerűségének titka valószínűleg az, hogy tényleg működik, valamint teljes mértékben betartható, pocakbarát. A diéta kiegyensúlyozott, vitaminokban és rostokban gazdag táplálkozást biztosít, hála a sok gyümölcsnek és zöldségnek!


- A 90 napos diétát amerikai sportorvosok dolgozták ki.

- Veszélye nincs, még a természetgyógyász is javasolja!


1. nap: Fehérjenap

EBÉD: Főtt vagy sült hús, hal, tojás, sajt, valamint joghurt, kefir, túró (20 dkg összesen).


Ehhez bármilyen nyers salátát fogyaszthatunk, korlátlan mennyiségben. 1 szelet kenyér is fogyasztható (bár elhagyásával eredményesebb a diéta). Ebéd után 2 dl tészta nélküli levest kell inni. (Vannak, akik elhagyják, a diéta így is működik!) Tejet, sajtot csak ezen a napon lehet enni.

2021. okt. 31. 10:31
 7/12 A kérdező kommentje:

Bár tudjuk a netes infók nem sokat érnek


[link]

2021. okt. 31. 10:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
hülye vagy
2021. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyümölcsnapon éhen akartam halni. Idővel a fehérjenapokon görcsölt a gyomrom. 2 hónap után bezavarta a ciklusom, bár ez a veszély téged nem fenyeget. Aztán akkor adtam fel, mikor már hetek óta nem ment le egy deka se. Első 2 hétben fogytam 4 kilót, és utána 2 hónap alatt semmit.
2021. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es már leírta a lényeget.

A troll meg inkább a kérdező.

Ha mégsem troll (kevés esély), és valóban 61 éves (kevés esély), akkor remélem nem sok ilyen 61 éves van az országban, mert akkor baj van.

2021. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!