Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrátnapon ha sós pogácsá...

Szénhidrátnapon ha sós pogácsát eszek, mennyit ehetek? És főtt tésztából esetleg mennyit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Annyira utálom ezeket a szénhidrát napokat. Élj úgy mint én 38 éve cukorbetegen, lisztérzékenyen, majd akkor megtudod mit ehetel.
2010. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

WTF?Rendes diéta alatt nincs ch nap!Ez a diéta lényege,csökkentett ch 6 hétig vagy 2 hónapig.

Amúgy egy héten egyszer simán ehetsz egy nagy sajtos kiflit:).

2010. szept. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Először talán helyesen kéne írni,és utána leszólni 1 diétát,senki nem tehet arról,hogy cukros vagy!!!!!

Igenis van olyan diéta,hogy lehet szénhidrátot enni,nem csak ennél a diétánál.

2010. szept. 10. 07:21
 4/10 anonim válasza:
0%
hát attól függ hogy mekkora a sós pogácsa, a tésztából pedig egy mély tányérral, legalábbis nekem ez van írva:)
2010. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ez igencsak sok mindentől függ. Egy hogy milyen diétát tartasz. Bár valószínű, így hogy nem írod, akkor fogyókúrás diétára gondoltál. A fogyókúrás diéta is sok személyes paraméterről függhet.
2010. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ne vidd túlzásba az evését,szerintem 5-öt megehetsz, de inkább reggel.... vagy ha többet eszel, azt le is kell mozogni.:D Én is csináltam a fogyókúrát, szerintem 3 fő okból jó: 1) Hatásos (nekem bevált) 2) Javítja az emésztést, az anyagcsere-folyamatokat 3) Nem szenvedsz (annyira:D) az éhségtől ...
2010. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a 90 naposban nincs semmilyen szabály, de könyörgöm lisztes, cukros kajákat ne egyél már diéta közben. Akkor inkább krumpli, rizs, zabpehely stb normálisabb ch-kat.
2010. szept. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nagyon vicces, hogy olyanok kommentálnak a Fogyókúra/90 napos diéta rovatba, akik azt sem tudják, miről szól.

Szóval a szénhidrát napon én egy tál tésztát eszek meg, és a sós süteményből is annyit, ami egy tál tésztának felel meg. Úgyis szűkül egyre jobban össze a gyomrod, és egyre kevesebbet fogsz kívánni belőle - legalábbis én így vagyok vele.

2010. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Végre 1 normális válasz! Valaki,aki tudja,miért kérdezem!

És valaki,aki érti miért lehet ch-ot enni!

Köszönöm

2010. okt. 6. 09:47
 10/10 anonim válasza:
2010. okt. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!