Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Reggel gyümölcsöt reggelizem,...

Reggel gyümölcsöt reggelizem, az ebédemet nem variálom, amit főzök a családomnak azt eszem én is, estére mit ajánlotok? Gyümölcs megint, vagy hadjam ki a vacsit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 14:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán fogok igy fogyni,vagy az ebégemet is meg kell változtatnom?
2010. szept. 16. 14:14
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi: ebédemet??
2010. szept. 16. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sovány,párolt,grillezett hús zöldséggel

20 deka sonka,paradicsommal

Sovány túró édesítővel,bármelyik jó.

A reggelihez 4 tojást még pluszba.

2010. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy hiba nem reggelizni rendesen, mert egész nap éhes leszel. A családodnak sem fog ártani, ha ebédre olyanokat főzöl, amiben több a zöldség. Pl. Nekik sütsz csirkét rizzsel és párolt zöldséggel vagy salátával. Ők több rizst esznek, te több salátát.

Nagy hiba kihagyni a vacsorát, főleg hogy nem is reggelizel. A gyümölcs egészséges (a nap minden szakában), de ha 2-szer eszel jóllakásik, abban valószínűleg rengeteg lesz a gyümölcscukor.

Vacsora: saláta hússal, virslivel, sajttal, sonkával, főtt tojással vagy rántottával. Majonéz, bolti öntet, por tilos, fűszeres joghurtot rakhatsz rá.

2010. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,minden jót
2010. szept. 16. 14:27
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Enis igy etkezem, mint Te es tartom a sulyomat, de igyekszem termeszetes es nem tartositott elelmiszert vasarolni, tehat vagy frissbol, vagy a fagyasztottbol fozok, es inkabb csirket es halat, vagy marha hust, mivel a sertest nem szeretik.


Delutan ha netan megehezek, akkor gyumolcsot, vagy haztartasi kekszet eszem, teaval.


Este vagy egyutt tartok a csaladommal, vagy pedig kulon eszem, ilyenkor szoktam, tokot sutni, krumlit a sutoben, ami nagyon finom es egeszseges is.


A tokot es a krumplit kette vagom es olajjal megkenem, es szoktam ra zoldeket rakni, frissen, s ettol nagyon jo ize lesz, aztan amikor kesz, yoghurttal fogyasztom.


Reggelire szolo, narancs, alma let szoktam, vagy zoldseglet, mivel ezek tisztitjak is a szervezetet!


Ha igy kezded a napodat, akkor az ehgyomorra elfogyasztott le utan 20 perccel mar ehetsz konnyebb eteleket, mert ez sem fog hizlalni.

A rendszeres mozgas, ami meg nagyon fontos!

2010. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt likvidálni kell a diétából, fölösleges. A családnak meg amit főzől szerintem kenheted a hajadra. Normális étrendet találj ki, amiben sok a fehérje és normális szénhidrát van nem gyümölcs, hanem rizs, kurmpli inkább.
2010. szept. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!