Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Cola light-ot és cukormentes...

Cola light-ot és cukormentes energiaitalt lehet inni, és mikor?

Figyelt kérdés
2007. máj. 7. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlom. Egyébként is a Cola nagyon káros a szervezetre, egészségtelen. Inkább igyán szénsavas ásványvizet, gyümölcslevet, teát.

A cola tönkreteszi a fogakat és a csontozatot.

2007. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Ez hülyeség. A kóla nem egészségtelenebb a kávénál, sőt még annyira se.


A cukormentes energiaitalban pedig összesen 3 kalória van, szóval nyugodtan bármikor.

2009. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Csak megjegyzem a cukormentes dolgokban a cukorpótló sokkal károsabb mint a cukor.... csak annyi hogy az nem hízlal annyira.
2010. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha az édesítő hízlalna, akkor valószínűleg a diétázók fele egy dekát sem fogyott volna.:) Jó persze nem vagonszámra kell magunkba dönteni (az képtelenség is lenne).. amúgy én szoktam iszogatni light kólát, egy-egy kortyot, édesség helyett. Nekem megfelel édes íz-pótlónak :) Még mindig jobb mint a cukros dolgok.. az csak nem lehet normális és egészséges, ha valamitől az emberiség 70%-a elhízik :S Úgyhogy inkább az édesítő! (Egyébként végül is logika alapján cukros dolgot is lehetne enni, nagyon MÉRTÉKKEL, csak a baj az, hogy ezt sokan nem tudják betartani!)
2011. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!