Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Első 3 nap és ez szörnyű! Azt...

Első 3 nap és ez szörnyű! Azt hittem jobban fog menni sokkal jobban! egyfolytába kívánok mindent és rengeteget nassolok...ebből nem lesz fogyás érzem:( mit csináljak ha midnig nassolnék?

Figyelt kérdés
ti hogy birjátok..pénteken keztem:(
2009. jan. 4. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát fejezd be. Ha ennyire szenvedsz fölösleges magad tovább kínozni, így a várt eredmény meg úgy se lesz meg. Válassz inkább olyan diétát, amit be tudsz tartani, és nem annyira megeröltető nem kell feltétlen a divatot követni.
2009. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
8%
Én 4-5 nap alatt 56kg fogytam.szólj ha segítségg kell
2009. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gondolom....vicces voltál!
2009. jan. 4. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
A diétás ételeket is lehet lehet finoman elkészíteni. A nassolási vágyat pedig édesség ízű fehérjeturmixokkal lehet enyhíteni.
2009. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás nem olyan egyszerű, hogy pénteken elhatározom, aztán attól kezdve nem eszek. Csak akkor lehetsz eredményes, ha egy teljes és tartós életmódváltást tudsz elérni. Ennek fontos része a táplálkozás megváltoztatása, de nem kampányszerűen. Nem elég azt előírni magamnak, hogy mit nem eszek holnaptól, hanem kellenek pozitívumok is, azaz, azt is meg kell tudni mondani, hogy mit fogok enni, hogy lesz egészséges a táplálkozásom. Előtérbe kell helyezni a zöldségeket, gyümölcsöket, fel kell készülni receptekből, új technológiákból. És nagyon fontos a fokozott aerob mozgás is ezzel együtt. Talán nem árt a fokozatosság, mert az emésztőrendszered egy korábbi táplálkozási mintára állt rá, ennek megfelelő az enzimtermelésed, tehát arra is kell pár hét, hogy átálljon a szervezet az új mintára. Addig természetesek bizonyos emésztési nehézségek, és talán ez a fajta vágyakozás is. Ezeken át kell lendülni, de úgy, hogy az új életmód ne csupán megvonásból, önsanyargatásból álljon, hanem új egészséges táplálkozási minták és szokások bevezetésével is.
2009. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az segített, hogy az egész családom csinálta. Még a barátom is elkezdte, hogy motiváljon engem. Anyukámmal mindig ügyeltünk arra, hogy igaz diétás de finom ételeket együnk. A fehérje napot imádtam, az a lelkemnek is energiát adott. A zöldségnapot úgy éltem túl, hogy holnap már szénhidrát nap jön, és ehetek egy kis édességet. Aztán jött a csümölcsnap, amely alatt mondogattam magamnak, hogy "kitartás, holnap ehetek húst". Fontos, hogy a tudatodat készítsd fel a diétára, és nagyon akard a fogyást, mert akkor menni fog. Természetesen mellete soportolj is!!!

Petranova

2009. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!