Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Borzasztóan éhes vagyok, és...

Borzasztóan éhes vagyok, és már szédülök is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Borzasztó éhes vagyok. Esténként vacsorára megeszem az előírt ebéd adag harmadát vagy felét de tegnap már ugyanannyit ettem. 7 óra körül és még aznap este korgó gyomorral fekszem le. Emiatt nehezen alszom el és reggel nagyon éhesen ébredek, nemelég reggeli a gyümölcs. a munkahelyen napközben szédültem is. Mit csináljak?
2007. máj. 17. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szédülsz az éhségtől, hasznos lehet kevés szőlőcukrot enni, mert az helyre teszi a vércukrodat.
2007. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én is pontosan igy éreztem.nem birtam ki hogy ne egyek reggel legalább 1kiflit,a gyumolcs után.nagyon roszul éreztem magam,ha csak gyumolcsot ettem.Ezért ugy dontottem,hogy mégiscsak megpróbálom a diétát,de nem kinozom magamat,fogyok amenyit fogyok.Minden reggel megettem 1 kiflit,vagy piritost,picike vajjal.Ma a 40-ik napomnál tartok -5 kg al.Az utobbi napokban,már csak fél kiflire van reggel szukségem.Nem is vagyok éhes,csak azért eszem néhány harapást,hogy ne legyen gyomor égésem,és szédulésem.
2007. jún. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na ezért hülyeség az ilyen diétákat csinálni... -.-" Gondolom te már rájöttél, de hátha valaki még idetéved. Ha szédülsz és éhezel, azzal jelez a szervezet, hogy éhezik, nincs tápanyag, nem tud mivel működni.
2010. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!