Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Megérné-e váltani a 90 napos...

Megérné-e váltani a 90 napos diétára? Még sosem próbáltam, de már egy-két hónapja gondolkodom rajta! Hatásos? Én 2,5 hónap alatt fogytam Norbi módszerével 11 kg-ot! Megmaradnak a kilók, ha heti 3-4x1 órát kardiózok?

Figyelt kérdés

Van még rajtam vagy 30 kg felesleg.


21/L


2009. jan. 30. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz kardio alatt? A kilókhoz, azaz a tested zsírtartalékaihoz akkor nyúl a szervezeted, ha aerob edzéseket csinálsz kb ugyanannyiszor/hét, mint most, de a pulzusodat kb 130 alatt tartod, ha nagyon lihegsz, nem megy be elegendő oxigén, ami nélkül nincs fogyás, DE ez az, amia szívedet erősíti- ezért hívjuk kardionak. A magas pulzust is "kardio" tartománynak nevezzük másként, a 120-130 körülit meg zsírégető tartománynak.

Norbi módszere, azaz az elv, amire építi a lehető legjobb, de ki mit trat az életébe illeszthetőnek. Szénhidrát (kevés) reggel, gyümölcsök reggel és délitánig (a bennük lévő gyüm.cukor is hizlal kevés kivétellel, de a fruktóz lassan szívódik fel, tehát utána nem leszel éhes minta szénhidrátok és a répacukor után). Vacsorára edzés és zöldségek, ebédre sok fehérje, hogy ne izomból fogyj.

Zsírt szénhidrát nélkül nem tudsz megemészteni, hasmars lesz belőle.

Ha ezeket az alapokat tudod, akkor mindig kontroll alatt tarthatod a testsúlyodat, bármilyen diétát is választasz (ésszerű kereteken belül).

Edzés során az első fél órában még nem zsírt, hanem csak vércukrot bontasz- ezt jó tudni még.

Sok kitartást és sikereket Neked!

2009. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!
2009. jan. 30. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
34%

Maradj a Norbi-nál.

A 90 naposnál minden jobb. ne érts félre, le lehet vele adni 20 kilót is csak nagyon nem egészséges és leépíti a testet.

2009. jan. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!