Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egy honapig csinaltam ezt a...

Egy honapig csinaltam ezt a dietat, le is "vekonyodtam" tole. Nagyon tetszett! Abba is hagytam ennek mar egy honapja. Visszajottek a kilok! Sot! Elkezdtem rendszeresen tornazni, spinningelni. Mit tegyek, kezdjem el ujra a fogyokurat?

Figyelt kérdés
2008. jan. 23. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogyokurazz, alakitsd at az etrendedet. Oka van hogy visszajott. Mozogj es figyelj az etkezesedre. Kaloriaszegenyebb, zsirmentes etrend, nemi mozgassal kombinlva.
2008. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A diéta 90 napos, ennyi idő kell ahhoz, hogy megváltozzon az anyagcseréd.

De nem elég egy diétát végigcsinálni, az életmódodon is kell változtatnod, hisz egyik diéta sem csodadiéta, csak egy kis löket a kezdéshez.

2008. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az biztos hogy vissza tetted mindd,hogyha egybol el kezdtel ujra enni,sportolj...es probalj ugy enni,hogyha ebedre egy fele kajat ettel,akkor esete is azt,es 6utan semmit,max7kor.
2008. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!