Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Bevált Nektek a 90 napos...

Bevált Nektek a 90 napos diéta? Ha nem, miért nem? Ha igen, hány kilót fogytatok?

Figyelt kérdés
Sok mindent kipróbáltam már, igazán semmi nem volt eredményes.
2011. jan. 24. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

1. szénhidrátnap

2. keményítő = szénhidrát = szénhidrátnap

3. gyümölcs = gyüm.cukor = szénhidrát = szénhidrátnap

4. fehérje


Fogyás = szénhidrátbevitel csökkentése.

Van még kérdésed?

2011. jan. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért ez így egy kicsit sarkos. :)

Szóval Neked nem vált be. Vagy nem is csináltad, mert nincs szükséged rá, ráadásul nem is hiszel benne. Oké.

1 - nem vált be

Valaki más?

2011. jan. 24. 09:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt válogathatsz a rengeteg válasz közül.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=90+napos+di%..

2011. jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egyrészt igen, másrészt nem. Lefogytam tőle, bírtam kb 1,5 hónapig, kb -12 kg, de utána nagyon elkezdett hullani a hajam, de olyan mértékben hogy csomókban hullott. Voltam fogdokitól kezdve a belgyógyászig stb. nem találtak semmit, és azt mondták a fogyókúra miatt.
2011. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fogyásra jó, de nem egészséges. Semmilyen diéta nem lehet egészséges, ami reggelire gyümölcsöt ír elő: szétmarja a beleket, a nyelőcsövet. A szétmart nyelőcsőtől meg csak egy lépés a gyomorfekély.

De maga az elgondolás jó, sok szakember esküszik az élelmiszercsoportok szétválasztására. Fogyni biztosan fogsz vele és nem fogsz éhezni közben, mert eléggé változatos. Mindenesetre az Atkins-nél nagyságrendekkel jobb, mert én pl. az Atkins-től zsírdisznóvá híznék, pedig nem vagyok egy hízékony típus.

2011. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Már leírtam de ha nem találnád neked is leírom: 90 nap alatt 18 kilót fogytam , de 3 év alatt sajna visszajött. Pedig nagyon jól éreztem magam a bőrömben . Engem inspirált,hogy 8 nap alatt 5 kilót fogytam mikor elkezdtem. Nem értem hogy lehet valakinek ettől baja hisz 4 nap alatt több kiló gyümölcsöt megeszik.
2011. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Hello!

Én is csináltam a 90 napos diétát kb 2 éve szerintem nagyon jó látványosan lefogytam igaz nem voltam igazán kövér de nekem bevált rögtön első héten lement 5 kg azután igaz az vissza is jött (de nem látványosan) utána szépen lassan 1 hónap elteltével elkezdtem fokozatosan fogyni 65-ről 58 kg-ra. A külsőmön nagyon meglátszott sok ismerősöm fel is figyelt rá (tornázni nem tornáztam mellette azért sem ment le olyan nagyon sok de én meg voltam vele elégedve)én is sok féle fogyókúrát kipróbáltam és mind kudarcba fulladt, ez az egy sikerült eddig, szerintem nem káros nekem nem hullott ki a hajam, nyelőcsövemmel se lett semmi :D. Sokkal többet érsz vele mintha megcsinálnál 2-3 hetes fogyókúrákat amitől 1 hét múlva a dupláját szeded vissza magadra, semmi bajom tőle sőt hiányzik is az a rendszeres táplálkozás amit akkor megszoktam. Én csak ajánlani tudom =) csak ki kell várni azt az egy hónapot amíg beindul a fogyás.

2011. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én előtte sok diétát kipróbáltam, de amióta erre rátaláltam, minden szevedés megszünt. Ezt végre tudtam tartani, nem szevedtem és szépen le is jöttek a kilók. Nem drasztikus, nem hirtelen diáta!!!

Nekem az orvosom ajánlotta, mikor már nagyon el voltam keseredve, és ezért nagyon hálás vagyok neki!

2011. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
9:39 vagyok az volt a baj hogy nagyon egyoldalúra vettem a fogyókúrát, pl hús napon elfelejtettem hogy tojás is van a világon és lehet enni, hónapokig nem ettem, hiába mondják hogy a panírban, tésztában is van, az nem olyan mintha megennél 2 sülve vagy főve. Amúgy ez egy jó diéta, tartani is tudtam utána a súlyom. Az a legjobb benne hogy leszoktat a nagy zabálásokról. 1 idő után nincs,
2011. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és 1 hátránya volt, irdatlanul megutáltam a gyümölcsöt,
2011. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!