Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lehet alkoholt inni a diéta...

Lehet alkoholt inni a diéta alatt?

Figyelt kérdés
Olvastam, h a sör nem igazán jó, de pl a pezsgő, a bor, a koktélok, a tömények? Pl az ananászleves koktélokkal mi a helyzet? A citromos Gösser-rel? Nem vagyok alkoholista, de a társasággal gyakran ez a közös időtöltés egyik alapja, és nem nagy mértékben, de pár pohárral néha megiszom...
2011. jan. 24. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz, akkor az alkoholok kerülendők, mert erősen hizlalnak, főleg a tömények.

[link]

2011. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az alkohol minden fajtája hízlal

az ananászléről meg ne is beszéljek (akkor is, ha 100%-os, az is sürítményből van)

2011. jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
borokból nyugodtan fogyaszthatsz mértékkel, én is azt szoktam inni társaságban mostanában
2011. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alkoholban rengeteg kalória van, ezért nem ajánlatos. De szerintem, ha mondjuk úgy diétázol, hogy kcal-t számolgatsz, és úgy alakítod, hogy beleférjen az alkohol is, akkor semmi probléma nincs.
2011. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. jan. 24. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!