Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Egy szelet kenyér kb hány...

Egy szelet kenyér kb hány kalória? És egy zsömle? (:

Figyelt kérdés
csak körülbelül.. tudom az lesz az első válasz "attól függ mekkkora szelet kenyér" .. hát egy normál szelet kenyér:)
2011. jan. 24. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Egy normál szelet kenyér kb 10 dkg.Egy db zsemle,kifli 5 dkg.Kb 130 kalória darabja.A kenyér függ hogy milyen fajta,fehér,rozs stb...
2011. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Dehogy 100 gramm egy normál szelet kenyér!

Én mindne reggel lemérem, max 70 gramm egy olyan normális, 2 tenyérnyi nagyságú kenyér.


Ha szeleteltről van szó, akkor az a kb egy tenyérnyi méretű 30-50 gramm.


De vegyél egy konyhai mérleget, max 3000 Ft, és tök jó :)

2011. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk függ hogy mennyire vastag stb.Úgy irtam hogy kb.Mivel boltban dolgoztam,elég sok szelet kenyeret láttam.

DE a legjobb tényleg egy mérleg.

2011. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Azért szerintem eléggé változó, hogy kinek mi a normál. Nekem úgy 120 g szokott lenni, a vastag 200 is megvan. Mondjuk én férfi vagyok, sportolok és fizikai munkát végzek. Kislányoknak tényleg inkább 70 g a normál.
2016. júl. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!