Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90napos diétát 5 napig...

A 90napos diétát 5 napig csinmáltam. és hirtelen reggel felkeltem, és megszédültem, fájtak a lábaim. Rosszul éreztem magamat. Szerintetek a diéta miatt van? :S:S

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2011. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor leírom ide is:


a 90 napos diétával nem lehet eredményesen lefogyni, hisz telenyom szénhidráttal. Ha mégis sikerül leadni valamennyit, utána több fog visszajönni.


2. ennyi kajával nem lehet ellenni egész nap, ez tényleg koplalás, ami arra kényszeríti a szervezetet, hogy minden gramm zsírhoz ragaszkodjon.


3. minden nap, minden tápanyagra szükséged van, inkább arra figyelj, hogy reggel egyél több jó minőségű szénhidrátot (tk kenyér, zabpehely), estefelé pedig több fehérjét (csirkehusi, túró, tojás, sovány sajt, joghurt, kefir).


4. Egyél egy nap 5x, ez fel fogja gyorsítani az anyagcseréd. Ne hagyd ki a gyümiket egy nap sem, és zöldséget is egyél minden nap, legalább estére, hisz azokban van sok vitamin.

2011. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) mert én végülis nem akarok sokat hizni mert 16/L- vagyok... csak vagy 4 kilotol.. inkáb hasról mert oda hizok.. :S nemolyan durván de engem zavar.. szerintetek ha mondjuk futni járok itthon hasazok stb akkor mennyi idö mulva fog látszani az eredmény?? :-)
2011. jan. 29. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!