Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mikor indul meg a fogyás...

Mikor indul meg a fogyás látványosan?

Figyelt kérdés
Én egy hete kezdtem el, és kiváncsi vagyok, hogy kinek mikor indult meg látványosan a fogyás! Előre is köszi, és kitartás a fogyni vágyoknak, mint nekem is!!!!
2007. jún. 3. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár hétben a leglátványosabb a fogyás, vmint nagy súlyfeleslegnél. Egyéntől függ. De fontos a mozgás is. Én folyamatosan fogyok, eddig 42 nap alatt 5,6 kg. :)
2007. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én egy hónapja csinálom a diétát és 8 kg-ot fogytam. Igaz 83 kg-ból lettem 75 kg, tehát nagy súlyból.

Az első két hétben 4 - 5 kg ment le, és egy víznap tovább vitte a fogyást.

2007. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én junius 12-e óta fogyókúrázom, a ma reggeli mérés -1 kg. 68 kg-ról indultam. Betartom a szabályokat, sokat mozgok. Van egy gépem Chi-master. Reggel-este a 15 perces programot végig csinálom. Kiváncsian várom a látványos fogyást. Örülök azoknak, akiknek sikerélménye van, ez kitartásra buzdít. Hajrá, kitartás minden fogyni akarónak!
2007. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dóri24 válasza:
sziasztok létezik hogy 5-6 hét mire "elkezdenek olvadni a kilók?
2013. szept. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!