Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit tegyek, ha nem bírom...

Mit tegyek, ha nem bírom éhgyomorra a gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, ha nem bírok reggelire gyümölcsöt enni, mert rossz tőle a gyomrom? A gyümölcsnapokat különösen rosszul viselem. Délutánra szabályosan rosszul leszek...
2007. jún. 7. 09:37
 1/3 anonim válasza:
100%

Nem mindenkinek jó ez a féle diéta, nem kell másolni azt amit más csinál, hisz mindannyian máshogy mûködünk.

Reggelire pl a zsír tartalmú étel a legfontosabb. E nélkül nem indul be se az epe se a máj mûködése-tisztulása.

A gyümölcsök tele vannak savakkal, amit a te szervezeted lehet, h nem torelál megfelelõ módon.

2007. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a problémádat. Nekem holnap lesz az első gyümölcsnapom, de az első 3 reggelit is nehezen viseltem. Állítólag, ha olajos magvakat is rágcsálsz (persze nem sokat), akkor azok felszívják a savakat. Holnap kipróbálom.
2007. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha nem bírod ne erőltesd. saját tapasztalat.elkezdtem a testkonrtollt (3napja) ami szerint délig csak gyümölcsöt lehet enni, két nap utána annyira kivolt a gyomrom....gyomorsavan jön fel, és gyomorszájam is iszonyúan fáj. soha életemben nem volt gyomor problémám.tegnap voltam egy patikában ahol elmondtam a tüneteket és azt mondták,hogy azonnal hagyjam abba mert sokkal súlyosabb(gyomorfekély,reflux) problémáim is lehetnek.fürdei lúgos vizet vettem és iszom is. úgy tűnik hatásos lesz de nem teszi rendbe az embert két nap alatt.

a lényeg,hogy mindenáron ne akard magadra erőltetni a gyümölcsöt éhgyomorra. sokaknak működik de nem mindenkinek.

2010. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!