Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy bírjátok ki hogy a...

Hogy bírjátok ki hogy a gyümölcsnapon csak gyümölcs? ötletek, receptek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ez a baj a 90-napossal. pl. ha nem csak egész nap gyümölcscukorral tömnéd magad, hanem ennél reggelre jófajta szénhidrátot, estére pedig fehérjét, akkor nem lennél éhes egész nap, és a gyomrodat sem marná a sav...
2011. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
úgy van a gyümölcsnap fasság
2011. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
60%
Reggel 1-ig lakj jól szénhidráttal,és 1után egyél fehérjét!
2011. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én reszelt almát szoktam kis fahéjjal, citromléval enni, nem egy laktató kaja, de legalább lehet keverni bele dolgokat, vadítani. ha éhes vagy akkor meg déli gyümölcsök, és sok zöld tea, víz.
2011. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Gyümölcssali, turmix, de szerintem zöldség is belefér.
2011. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én mindig azt csináltam, h banánt fahéjba mártottam, és az úgy nagyon finom (sztem;D), meg az is tök jó, ha mindenféle gyümölcsöt összevágsz egy tálba még előző este, és az másnap reggelre isteni lesz:D

Viszont a 90 napos tényleg nem egészséges! Ha van rá lehetőséged, inkább élj egészségesen, nekem az jött be:)

2011. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!