Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretném kérni a tanácsotokat...

Szeretném kérni a tanácsotokat. Gyümölcsnapra esika férjem születésnapja és szeretnénk elmenni vacsorázni, de a diétát sem szeretném felrugni nagyon mi a teendő ijen esetben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mi történik ha egyszeeeer egész nap betartva gyümiket..este eszel egy pici kaját??

én amugy ezért nem szeretem az előirt diétákat...

2009. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

iLYen esetben aznap estére függeszd fel a 90 napsat- aminek amúgy semmi élettani alapja nincsen, illetve az élelmiszerek összetevőinek a szétválasztása nem valósítható meg teljesen egyébként sem. Az ételek többsége nem csak ebből vagy csak abból áll.

Te döntöd el, hogy a férjed szülinapja a fontosabb-e a fogyókúrád aznap esti betartásánál...

De a kérdésedre a konkrét válasz az, hogy semennyiben nem befolyásolja az eddigi fogyásodat, sem az ez után következőt, ha aznap estére felfüggeszted.

Ezen kívül ehetsz még kizárólag gyümölcsöket is a vacsi alkalmával- én mondjuk nem örülnék a férjed helyében.

2009. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A vacsi után bújjatok a férjeddel az ágyba és gondoskodj róla, hogy az összes fölösleges kalóriát elégesd. Ezzel nem csak te fogod jobban érezni magadat, hanem a férjed is, mivel +születésnapi ajándékot kap:-)
2009. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nyugodtan menjetek el, és vacsorázz. Hidd el nem ártasz a diétádnak. Már ha ezt annak lehet nevezni. Nem írom, hogy mennyire hülyeség és mennyire nem jó semmire, mert gondolom nem hinnéd el, de egy ilyen kiruccanás egy ésszerá normális diétába sem zavar be, nem hogy egy ilyenbe.
2009. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

1. cserélj meg egy napot

vagy

2. bűnözz egy picit (kulcsszó: mértékkel)


ahogy érzed, ahogy gondolod, ezt tényleg te döntöd el. de ha a bunozest valasztod, utana ne marcangold magad rajta, es ne legyen lelkiismeretfurdalasod, és onfeledten, jószívvel, jóizuen egyel (akkor is, ha keveset)

2009. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat .
2009. febr. 27. 17:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne cserélj napot, ez bele van írva a 'szabályokba'.

Szánd azt a napot bűnözésre, következő gyümölcsnap után (ami akkor nyilván másnap van) tarts víznapot.

2009. febr. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

van egy konkrét példám számodra és elég pozitiv)

az 50.napnál tartottam, épp gyüminapra esett.

----utálom a gyümölcsöket-----és besokaltam, azt mtam vége!!

ettem délután egy kis borsóragu levest és este egy kevés húst sajttal.

az az igazság, hogy lelkiismeretfurdalásom volt, hogy ennyit szenvedtem, és másnap reggel megnyugodva, ujjult erővel ott folyttam, ahol abbahagytam!

két nap mulva megmértem magam, és megint lement egy kg.

menj vacsizni a pároddal és egyél nyugodtan, csak vigyázz az adagra!

sok sikert!)

myho

2009. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!