Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ez még csak a legelső nap, de...

Ez még csak a legelső nap, de nagyon rosszul vagyok. Miért?

Figyelt kérdés
proteinnap..de nagyon fáj a hasam és hányingerem van..
2011. ápr. 21. 16:45
1 2
 1/12 Bányai Károly ***** válasza:
100%
A fehérjét rendkívül nehéz megemészteni, és mellé nagyon sok salakanyagot is képez, mindezt úgy, hogy gyenge energiaszállító. Ne csodálkozz rajta, ha rosszul leszel!
2011. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne ezt a 90napos hülyeséget csináld. egyél nyugodtan mindig majdnem bármit, kerüld a cukrot, a lisztes dolgokat és a zsíros kajákat, és ennyi. sok zöldség, gyümölcs, hal, csirke, rizs, felvágottak zsírszegény túró stb. ilyeneket egyél és mellette mozogj, csak így lehet tartósan fogyni.
2011. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

könnyű mondani, ezt csináltam február óta, sokszor kell enni stb aztán én meg egyfolytába éhes vagyok és folyamatosan ettem mondván h úgyis sokszor kell enni és nem is fogytam..


ezt a 90 naposat is május végéig fogom csinálni mert nem 25 kg-t akarok fogyni hanem csak olyan 6-7-et, és ez a diéta sokmindenkinek bevált úgy h nem hízták vissza, miért híznám visssza, nem fogok fogyás után napi 2 tábla csokit enni...

2011. ápr. 21. 17:08
 4/12 anonim ***** válasza:
sok kis adagot kell enni, és este kerülni a szénhidrátot. plusz sok folyadék, napi 2-3 liter. hidd el jó ez, és mellé mozgás. én 2 hete kezdtem, nemvagyok kövér 55kilóval indultam és már ledobtam pár centit, mert inkább centizem magam.
2011. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igen de én nem tudok kis adagokat enni ha egyszeréhen halok nem tudok eg ypicit enni..

szóval végigcsinálom a 90 naposat, csak május végéig csiálom, nem pedig végig, most 1 hónap és vége, ezzel az alap fogyós tanácsokkal meg nem fogytam le szóval..ez meg csak bevált mindenkinek akkor nekem is be fog

2011. ápr. 21. 17:23
 6/12 anonim ***** válasza:
honnan veszed, hogy bevált mindenkinek? :D anyukám fogyott vele 10 kg-t 3 hónap alatt. Majd hízott 15-öt az utána következő 3 hónapban! és merem állítani, hogy 2x akkorának tűnt utána, mint a kezdetekben!
2011. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen sokan mondják hogy fogytak tőle, de ha utána visszaállsz a rendes étrendedre és zabálsz akkor duplán fogod visszahízni, nem egy ember hízott vissza durvábban ettől a 90napos hülyeségtől. Ha annyira jó lenne nem lennének kövér emberek hisz tök könnyű betartani. Mozogni kell és normálisan enni, nem pedig összevissza zsíros lisztes cukros kajákat. Ennyi. és nem kell megvonni magadtól a dolgokat, néha lehet enni 1-1 sütit, csokit, fagyit akármit. De a közérzeted is jobb lesz ha normális kajákat eszel, de tudod mit hagyjuk. Úgy látom te nem fogod fel hogy ezzel a 90napossal csak tönkreteszed magad, csináld csak, majd rájössz.
2011. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bányai Károly ***** válasza:
A kérdés az volt, mitől vagy rosszul. Attól, hogy felborítod a táplálkozásodat, és teljes napokon keresztül megtagadsz bizonyos élelmiszertípusokat magadtól. Proteinnap, remek. Az agyad kizárólag glükózt fogad el. Proteinnapon nem jut hozzá. Na vajon mitől vagy rosszul? Lesz tésztanap. A szervezetnek aminosavakra van szüksége MINDEN NAP. Nem fog hozzájutni, lebontja az izmaidból. Na vajon mitől fogysz? Ha meg már eldöntötted, hogy csinálod ezt a szart, akkor minek kérdezel minket. A tested egyértelműen jelezte, hogy nem jó, amit csinálsz. De te csinálod tovább. Tudod mit, legyél is rosszul!
2011. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne csináld ezt a szar diétát, tanulj az én hülyeségemből: kicsináltam a gyomromat teljesen, azóta tök sok mindentől fáj a hasam, nem ehetek rántott húst, retket, paprikát, paradicsomot, lángost, palacsintát, kólát, soroljam még? A nyálam csorog, mikor ilyeneket kajálnak a környékemen, de muszáj megállnom, mert nem bírja megemszteni a szervezetem. Fogytam tőle 2 hónap alatt 13 kg-ot, de igen szarul néztem ki utána. Lötty voltam, és erőtlen, előjött a narancsbőr is. Visszahíztam 8 kilót, de kövérebbnek látszom, mint előtte, mert izmot vesztettem, és zsír jött vissza. (nem zabáltam, nem eszem kenyeret már 2 éve, max egy-két szelet kocka graham kenyeret -ez kb. 4 dkg - csak csirkehúst eszem, és semmi zsírosat)

Most 1 hónapja eljárok heti 2x edzőterembe, másfél órát kardiózok futópadon, eliptikus tréneren, lépcsőzőgépen és biciklin, szépen potyognak a centik, már lóg a farmer a seggemen, és nagggyyyon jól érzem magam a bőrömben. A kajával csak óvatoskodok, eszem 3-4x naponta, de este már csak joghurtot, vagy egy pár virslit üresen. Nem szenvedek, élvezem! Higgy nekem, így jobb.

2011. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de mit csináltatok ti a diéta után?? kilószámra tömtétek magatokba a csokit vagy mi? amúgy is híztatok volnma, ha simán visszatértetek volna a régi életmódhoz, diéta ide vagy oda...
2011. ápr. 21. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!