Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 57-58 kg-ról pár kiló hogyan?

57-58 kg-ról pár kiló hogyan?

Figyelt kérdés
Régóta nem sportolok, sem időm, sem pénzem rá. Egyetemistaként elég sok energiára van szükségem, és mostanában elkezdtem hízni, hogy nem mozgok és étvágynövelő vitamint is szedek. Mit ajánlanátok vizsgaidőszak előtt, nyár előtt, hogy 5 kg-ot fogyni tudjak, de ne veszítsek energiát és ne okozzon figyelemcsökkenést, fáradékonyságot?
2011. ápr. 26. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
otthoni tornához, vagy futáshoz nem kell pénz. mindenkinek arra van ideje amire szán. rendes étkezés(napi 4-5 kis adag) és sport mellett van energiád tanulni is.
2011. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet! Itt a jó idő, menj ki fuss pár kört heti 3-4x!
2011. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Esetleg diéta, ami kiegészítené a sportot? Ez a 90 napos csak nagyobb fogyás esetén ajánlott?
2011. ápr. 26. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Mindmegette.hu-n olvastam, hogy amikor elérte valaki a kívánt súlyt abbahagyhatja, csak a szervezete nem áll át (ne kérdezd mire) Én végigcsináltam, így nem tudom mi történik ha abbahagyod, egyik barátnőmnek úgy a duplája jött vissza. De szerintem ez MAXIMÁLISAN alkatfüggő ez a visszaugrik a duplája dolog. (Nekem nem jött vissza semmi belőle)
2011. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! És nem okozott a diéta fáradékonyságot, nehéz koncentrációt?
2011. ápr. 27. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!