Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnám ledolgozni a...

Hogyan tudnám ledolgozni a mellemnél lévő zsírfelesleget? 16/F

Figyelt kérdés
Tehát a kérdés adott. Hogyan lenne lehetséges? 107-110 kiló vagyok, és 16 éves, fiú. Nagyon idegesítő már ez az egész, és nem tudom sehogy sem ledolgozni, bár nem is próbáltam, inkább itt kérdezem meg a lehetséges "gyógymódot" a dologra. Tehát hogyan tudnám ledolgozni a zsírfelesleget a mellemnél? Eléggé zavar hogy fiú létemre mellem van (nem olyan mint amire a sok gyökér gondol... -.-) Csak hozzáértők válaszát várom, köszi.
2011. ápr. 26. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
fussáááá heeee
2011. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy konditerembe, ott csinálnak neked személyes edzéstervet, teljesen rád-szabva. Egyszer kell kiadd a pénzt és tudod a valódi teendőket. Mi nem látunk, max annyit tudunk mondani, hogy mellizom erősítés, gépekkel :)
2011. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
vagy járj el úszni...
2011. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sportolj és fogyókúrázz, és akkor mindenhonnan le fog menni, ám a melled fog utoljára "eltűnni"..tapasztalat
2011. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!