Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek valtsak fogyokuras...

Szerintetek valtsak fogyokuras modszert? (reszletek lent)

Figyelt kérdés

Kb 2 honapja kezdtem el fogyokurazni.1200 kcalt eszem egy nap van h kicsit kevesebbet van h kicsit tobbet.Mellette 2-3x egy heten megtem 2 oras futas/gyaloglasokra is es a tobbi napokon itthon tornaztam vlmi lightosabbatAz Elso honapba lement 5 kg de utana lelassult es a masik honapba 1 max 1, kg ment le.Tudom h van h lelassul meg megall de azert nkm mar eleg regota igy van.

Arra gondoltam h ahogy elkezdodik a nari vakacio atvaltok a 90 napos dietara.Szerintetek igy jo lenne??Vagy inkabb folytassam ezt?

168cm 71-72kg (kb 78rol indultam) L


2011. ápr. 28. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne!!! csak a 90naposat ne! Az egy marhaság. Csináld tovább ezt, napi 5ször egyél kevesebbet, és a mozgást is folytasd.Én Szobabicajozni szoktam minden nap 40-60percet, kedvtől függően. Ja és mégvalami, az izom nehezebb ugye mint a zsír, tehát mérd le magad mindenhol mérőszalaggal, írd fel és nézd meg pár hét múlva. Nem a kilók számítanak, hanem a centik. Ne add fel! :)
2011. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:D
2011. ápr. 28. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább sportolásra válts és egyél többet, mert ez majdnem koplalás
2011. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne, 90 naposat tényleg ne, olyan életmód kell, amit a fogyás után nem hagysz abba, mert az ilyen fogyókúrákat lehet hogy végigcsinálod, de utána nem tudod hogy egyél, szóaval visszahízzuk, de egy egészséges élmód VÁLTÁSSAL le is fogysz, és örökre nem hzíol meg, tovább élsz, atb
2011. ápr. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

90 napos diéta? :D és utána? :DD

-----

milyen az étrended?

5 kiló fogyás 1 hónap alatt sok, átlagban 0,5-1 kilót lehetett volna leadnod hetente, ha többet fogytál akkor növelned kellett volna a bevitt CH-t.

az elején valószínűleg a glükogénraktáraid és a kötött víz ürült, ez még közel sem félsiker vagy ilyesmi.

normális étrenddel és minél több mozgással, (egészséges életmóddal) kontrollálhatod a testtömeged, testzsírod.

étrendek tippek --> [link]

2011. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cho-CoLatte válasza:

a 90 napos jó én azzal 12 kilót fogytam úgy hogy a víz napokat nem tartottam meg.

szerintem mozogj többet és ne a kalóriákat számold hanem csökkentsd le a só és zsírbevitelt, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, szárnyast:)

de amugy meg sztem a 70 kg a te magasságodhoz nem kíván fogyókúrát:) de te tudod

2011. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a 90 napos az amikor napokon át fehérjeéhezésed van, aztán (3 nap után?) végre eszel húst is, és újra az éhezős rész?
2011. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!