Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen fajta mozgással lehet...

Milyen fajta mozgással lehet leadni a fenekünkből?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 01:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Futás. :)
2011. ápr. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a futás az jó zsírégető edzés, de csak fenékből nem lehet fogyni.Nyilván, ha fogynál onnan is fogynál, de máshonnan is, mert nincs helyi zsírégetés.Viszont megfelelő étrend nélkül nem sokat ér a mozgás.Kezdj el egészségesen táplálkozni, és ha ez megvan, akkor jöhet a mozgás.A futás is jó, de még jó az aerobik, a tánc, a bicikli, a sífutó.Sokféle mozgás van, de a lényeg, hogy 50-60 percig tartson egy edzés, mert csak akkor égetsz el zsírt.Amúgy én irigyellek, hogy fenékre hízol, mert nekem elég lapos a fenekem, de járok konditerembe, rajta vagyok, hogy izmos legyen, persze ahhoz még sokat kell edzenem:)
2011. ápr. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.:)
2011. ápr. 29. 14:26
 4/10 anonim válasza:
Én heti 2-3 alkalommal járok aerobickra. És már elég látványos az eredmény. Ha nem megyek és itthon csinálom akkor vagy Bérest vagy Rékát csinálok. Húzósabb, mint amikor elmegyek ott valahogy nem fáradok el annyira.
2011. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem a görkorcsolya és a leg magic segített sokat.A futást is megpróbáltam de nagyon fájtak tőle a térdeim, ezért vettem egy görkorit, mert az nem terheli az ízületeimet.Eddig 6 kilót sikerült így lefogynom. :D
2011. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nagyfater válasza:
Az intenzív szex.... Ha nem is lehet túl sokat leadni tőle, mindenesetre formásabbá teszi.
2011. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Daemia ***** válasza:

Most nem csak a kérdezőnek írom: felejtsétek már el azt, hogy innen meg onnan akartok fogyni! HELYI FOGYÁS NINCS! Mozogni kell plusz odafigyelni a kajára (kevés szénhidrát, sok fehérje, zsír) és meglesz a hatása.


Az, hogy ki honnan kezd el először fogyni és honnan később, nem lehet befolyásolni. Ez alkati, genetikai kérdés. Nincs olyan, hogy sok felülést csinálok és akkor majd eltűnik a háj a hasamról. A mozgást az izmaiddal végzed, azok fognak erősödni, de a háj ottmarad! Annak semmi köze az izomhoz! Nincsenek összekapcsolva!


Hányszor kell még ezt leírni, mire felfogják az emberek??? Persze ha főműsoridőben a Vályog Villa helyett ilyenekről beszélnének, akkor más lenne a helyzet... de sajnos még nem tartunk ott.

2011. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dincyke válasza:
Szia! Én nem szeretek egyedül futni, úgyhogy inkább heti 5x 20 percet tornázok esténként fürdés előtt.... Én Rékára szoktam, 20 perc alatt igazán el lehet fáradni, és 2 hét után már a barátaim is észrevették, hogy formásabb lett a fenekem, ill. a combom. Sok nőnek nem fogynia kéne a fenekéből, csupán formázni egy kicsit. :)
2011. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A sütitől,fánkoktól és egyéb ilyesfajta termékektől hízik a seggünk.
2011. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát igen, mégis annyira kellenek...:)
2011. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!