Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek mennyit sikerülne...

Szerintetek mennyit sikerülne leadni a 90 nap alatt?

Figyelt kérdés
mondjuk,ha nagyjából rendesen betartanám,lány vagyok,19éves,110 kg
2011. máj. 3. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kb. 20 kg-ot leadtam a 90 napos diétával. Sajnos ebből később visszajött jópár kg, szóval a fogyókúra után is figyelni kell a helyes táplálkozásra.

24F

2011. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha egészségesen táplálkoznál, nem savaznád szét gyümölcsnapokon a gyomrod, nem tömnéd 1 álló nap szénhidráttal magad, amitől egyébként most elhízva vagy, és minden nap ennél fehérjét, ami az izmok szintentartásához szükséges (több izom több zsírt éget), akkor (a magasságodtól függően, de ha kb. 170 cm vagy), kevesebb, mint 1 év alatt 50 kg-t tudnál leadni.

90 nap alatt, 90 napossal 10-20 kg-t, ami a következő pár hónapban szép lassan vissza is kúszna.

2011. máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
00.14-esnek tökéletesen igaza van!!!
2011. máj. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
milyen igaz :) próbálok minél kevesebb kenyeret enni,helyette pl uborkát,s már lement 3 kg,2 hét alatt :)
2011. máj. 6. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!