Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Sülttököt melyik nap lehet enni?

Sülttököt melyik nap lehet enni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 17:20
 1/9 anonim válasza:

Melyik nap ?

...hát sztem a hét bármelyik napján. :)

2011. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Amelyik napon akarsz :D
2011. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bányai Károly ***** válasza:
Hát, érdemesebb ősztől tavaszig, mert akkor terem, ill. tartható el. De akkor bármelyik nap nagyon jól tud esni.
2011. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:):):)

A kilencven napos diétán belül gondoltam, hogy keményítö vagy szénhidrát napon lehet-e enni :):)

2011. máj. 4. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
a keményítő is szénhidrát, csak összetettebb, de mind1. biztos jó az a diéta, amikor szénhidráttal tömöd magad 3 nap, azzal a tápanyaggal, amitől eddig is híztál...
2011. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, nagyon jó a diéta hiszen a 90 nap alatt közel 18 kg-tól szabadultam meg....
2011. máj. 4. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:
és mi lesz ha abbahagyod? mennyi fog visszamenni? :/
2011. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy nem jön vissza sok, vagy egyáltalán nem jön vissza semmi sem. Ha okosan folytatom akkor biztosan ki tudom védeni
2011. máj. 4. 21:06
 9/9 Bányai Károly ***** válasza:
Biztosan nem, a dietetikus szakorvosok egybehangzó véleménye, hogy heti fél, max. 1 kg fogyás az, ami megengedhető, és jó eséllyel megtartható. A szeparált diéták arra jók, hogy szétbarmold az anyagcserédet.
2011. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!