Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérjenapon miért nem ehetem...

Fehérjenapon miért nem ehetem degeszre magam, ha a fehérje ugyis az izmoknak kell?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
sosem jó ha degeszre eszed magad függetlenül attól hogy mit eszel. kitágul a gyomrod és még éhesebb leszel legközelebb. amúgy meg attól hogy fehérjét eszel az is kalória tehát ha rengeteget viszel be ne várd hogy fogyj. mondjuk erről a diétáról inkább nem is mondok semmit..
2011. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem végtelen kell az izmoknak sem, amennyi kell azt felveszik, ami nem kell meg megy zsírba.
2011. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 90 napos diéta egy kapitális ökörség, ettől fogva a fehérje nap is.
2011. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem nincs értelme szétválasztani a tápanyagokat, és külön fehérjenapot tartani. A fehérje, zsír és a szénhidrát ugyanolyan fontos a szervezet számára, a hangsúly a megfelelő arányon van.

Az igaz, hogy a fehérjét kisebb hatásfokkal hasznosítja a szervezet, mint a szénhidrátot, azaz nem leszel olyan gyorsan éhes, ezenkívül fontos szerepe van az izomépítésben, de nem kell túlzásokba esni. Ha nem készülsz testépítőnek, bőven elég napi 50-80 g fehérje (kb. 200-330 kalóriának felel meg), az alkatodtól függően.

2011. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!