Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 11 éves 150 cm vagyok és le...

11 éves 150 cm vagyok és le lehetne fogynom most 57 kg-ról 35-re?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor hogyan?


(90 nap alatt)


2011. máj. 7. 15:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
hogy juthat oda egy 11éves gyerek hogy fogyókurázzon! nem értem! Menjél játszani, ugrálókötelezni, görkorizni.
2011. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Mozogj! Nem szabad diétáznod! Ráadásul dagi sem vagy.
2011. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez eszedbe se jusson ,hirtelen megnősz és annyi a felesleges kiloknak .
2011. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

sportolj b.szki

a mi fiatalkorunkban alig volt elhízott gyerek, azok is csak azért mert pl pajzsmirigy betegségük volt vagy vmi hasonló. mi egész nap fociztunk, fogócskáztunk, bringáztunk stb, nem pedig a gép előtt kockultunk reggeltől estig.

2011. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudod milyen fejet mágtam, amikor elolvastam a kérdésed? ilyet : :OOOOO

Szó szerint leesett az állam. Hol egészséges egy 35 kilós gyerek 11 évesen? :O

Az 57 kiló szerintem jó.

Menjél ki görkorizz, biciklizz, mozogj, futkározz!

11 éves gyerek csak nagyon indokolt esetben fogyózhat, orvosi felügyelet mellett!

2011. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%

A 35 kiló nagyon kevés... Az ideális a 42-47 kiló körül lenne. Ne akarj ennyi idősen ezzel foglalkozni. :)

Próbáld meg visszafogni a csokit, sütit, csipszet és az üdítőket, de egyél rendesen. Most úgyis tavasz van, tessék biciklizni, ugrókötelezni, táncolni, focizni stb.. Hidd el, jót tesz. :)

2011. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj fogyni, mert igaz, hogy MOST kicsit nehezebb vagy az optimumnál, de ez szükséges a növekedésedhez. A korodbeli fiataloknál ugyanis nem egyenletes a fejlödés, felváltva hiznak és nönek, a hizáo fázisban teltebbbek, mert a következö növekedési fázishoz raktároz a szervezet tartalékot. Ha EKKOR elkezd az illetö fogyókúrázni vagy diétázni, akkor megáll a növekedése, és késöbb már nem lehet behozni ezt a lemaradást. Egy év múlva legalább 10-20 cm-rel magasabb leszel, és ugyanezzel a súllyal inkább sovány.

Egyébként a 150 cm-hez az alsó határ, ami még nem betegesen sovány, az 45 kg - tehát a 35-tel már nagyon nagy baj lenne. Ezen kivül (feltételezem, hogy lány vagy) egy fogyókúra megakadályozza a nemi érész is, és nem fön meg egyáltalán a menzeszed, nem nönek meg a melleid, stb.


Ne akarj fogyni, viszont nagyon jót tenne, ha rendszeresen sportolnál, mert akkor lesz szép formád és jó alakod.

2011. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
36%

fejlődésben vagy... hagyd a fenébe...

nősz és oké lesz... amugy vékony vagy

2011. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
0%
eej h*lye r*banc ilyen törpe mérettel és ilyen deszka súllyal leakarsz fogyni?? De h*lye vagy istenem
2011. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%

57 kiló az sok, főleg 11 évhez és 150 cmhez... persze ez alakfüggő, de ez akkor se normális... beszéld meg anyukáddal, hogy főzzön kicsit egészségesebben, előjöhetnek a nyári saláták, a gyümölcsök reggelire.



57 lehet sok válaszolónak nem tűnik soknak, de a miheztartás végett:

Az én versenysúlyom 57-58 kiló(ez még csak nem is vékony), 20 vagyok és 167 cm (ő meg 150!!! és erősen kétlem, hogy 11 évesen a nőies formái miatt lenne rajta az sok plusz kiló).

2011. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!