Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Aki már csinálta, hatásos?...

Aki már csinálta, hatásos? Nehezen lehet betartani? Fiatal vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és szeretném végig csinálni! Van aki azt mondja h fiatal vagyok hozzá.. nem tudom, szerintem nem! ÉS az igaz hogy az első két hét a legrosszabb?
2011. máj. 12. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
mit? :d
2011. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a 90 napost.

Véletlenül se kezd el.Logikátlan,egészségtelen és hatástalan.

2011. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam, és nem ajánlom. Nekem a hormonháztartásom borította fel, és az emésztésem is gallyra ment a sok gyümölcsnap-víznap miatt.

Gyógyszerekkel tudta csak a doki helyreállítani a ciklusom, úgy ahogy, de sose tudni, mikor lesz pár nap barnázásom.


100%, hogy ez a diéta volt a lugas, és amikor utánaolvastam (utólag persze, eső után köpönyeg) kiderült, hogy nem én jártam így egyedül.


Felejtős.

2011. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Én is csináltam már ezt a diétát, amikor felszedek pár kilót, én mindig ezzel dolgozom le és nekem eddig ez bevált! És semmi bajom sincs! Szerintem víznapokat ne tarts, az tényleg nem lenne még jó neked!

Én gyümölcsnapon szoktam enni kis pattogatott kukoricát (tudom, hogy az nem gyümölcs, de kevés kalóriás és legalább nem cseszi szét a gyomrom!). DE! Kezdj el mozogni is, akkor lesz igazán hatékony! Ez a diéta+ mozgás= csoda!!!!!!!!!!!

De tényleg nem szabad olyan sokat koplalni, mert ez nem olyan diéta. Itt ehetsz, csak nem mindegy, hogy mikor mit, de szerintem ez messze a legbetarthatóbb diéta!

Sok sikert! Drukkolok!!!!!!!!

2011. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez nem jó, a testkontrollt csináld , sokkal egészségesebb és betarthatóbb-
2011. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!