Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyümölcsnapon megehetek egy...

Gyümölcsnapon megehetek egy kis szelet müzlit?

Figyelt kérdés
ma gyümölcsnapom van és annyira megkívántam vmi normális kaját a gyümölcsön kívűl :S
2011. máj. 27. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne 90 napos diétát csinálj, tök egészségtelen, fehérjére minden nap szükség van, 90naposban meg 4naponta van azt hiszem. Napi 5ször egyél kevesebbet, sok fehérje, kevesebb szénhidrát, cukros, lisztes zsíros dolgokat kerüld és kész. A müzlit meg megeheted. És mozgás. Persze nem lebeszélni akarlak, de tényleg egészségtelen fogyókúra a 90napos diéta.
2011. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát lehet egézségtelen,de már annyian megcsinálták és fogytak tőle és semmi bajuk nincsen.. nekem meg muszály fogynom és ez az első diéta amin fogyok is,most tartok a 9.napnál és -3kg
2011. máj. 27. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy a három nyamvadt kiló fontosabb, vagy a boldog és kiegyensúlyozott élet... :)
2011. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a 3 kiló csak víz... hidd el. Normális étkezéssel is le lehet fogyni. Nade nem beszéllek rá, ha akarod csináld ezt.
2011. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
igazából azt a szelet müzlit szénhidrát napon eheted meg, ha már nagyon megkívántad. Gyümölcsnapon ha úgy érzed nem elég a gyümölcs, egyél egy kis mazsolyát, nem sózott mogyit, pisztáciát, vagy aszalt gyümölcsöket.
2011. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az szénhidrát, cukor. normál fogyókúra alatt se kellene enni. inkább egyél szárított almakarikát nagyon finom és csak gyümölcs van benne meg citromsav de semmi más
2011. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 halasz_krisztian válasza:
Igen gyümölcsöset!!!:)))
2011. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!