Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 10 hetes a kislányom, és még...

10 hetes a kislányom, és még szoptatok, de viszont baromira zavar az a 10 kilo plussz ami rajtam van. A 90 napos diéta, nem árt neki? Nem apad el a tejem? Probálta már vki szülés után?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
azt majd inkább akkor ha nem szopik a kicsi..nemtúl jó mivel csak egyfajta kajákat eszel 1 nap és a babának nemcsak 1 fajtára van szüksége. Most azis elég ha fogyókúrásabb kajákat eszel..pl tk kenyér reggel, meg gyümölcs, ebédre főzelék vagy bármilyen zöldség hússal, vacsira lehet saláta, tükotojás, husok, joghurtok. És nemkell éhezni hiány állapot sem alakulna ki.
2009. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad szoptatás alatt semmiféle fogyókúrát csinálni. Igen akár a tejed is elapadhat!

Egyél egészségesen!

2009. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rajtam több mint 20kg felesleg van ami részben terhesség során más részt szoptatás alatt jött fel.Négy hónapos a babám,de próbáltam nem fogyokurázni hanem változtatni az életmodomon,de sajnos apadni kezdet a tejem igy egyenlöre fel adtam.Majd mikor már a babám nem szopik vagy csak nagyon keveset újra megprobálom.Igy azt gondolom,hogy még várj vele.
2009. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Az én kislányom most 4 hónapos és most tartok a 29. napon a 90 naposban.Én iszom a laktoherb teát folyamatosan,és nem igazán csökkent a tejem.Van más ismim is,aki szopi alatt csinálja.Barinőm mondta,hogy a szoptatási tanácsadó is rábólintott erre a diétára.

2009. márc. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!