Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek, a disznó máj,...

Szerintetek, a disznó máj, fehérje tartalmú?

Figyelt kérdés
mert ha igen, akkor azt is ehetném, húsnapon, mert szeretem.
2011. máj. 30. 11:17
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

őőő... csak tanulok... ha kur.vasok pénzt akarnék keresni akkor kicsit lazítanék a tanuláson és összehoznék egy faja MLM vállalkozást, aztán csókolom. alternatív, hogy bárkinek elvehetném a pénzét erőszakkal, hiszen mit tud az egyszerű ember védekezni a magamfajtától?


de éntőlem függetlenül sz.ar a diéta, pénztől is teljes mértékben függetlenül... a minőség pénz kérdése, de mivel energia deficites diétáról van szó (hisz nem hízni akarsz) így pont hogy pénztárcakímélő amiket itt a többiek írnak vagy ínákak. jah szóval én meg nem dolgozok ki profi személyreszabodd edzés és étrendeket pénzért. egyrészt nem vagyok profi. másik része az én dolgom :)

2011. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!