Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Rizs=szénhidrát vagy keményitő...

Rizs=szénhidrát vagy keményitő? Gomba=fehérje/protein/, vagy keményitő/zöldség/?

Figyelt kérdés

Olyan váalszokat várok,amik komolyak és nem gúnyolódók!

Egyik recepttrában a keményitő napon van, a másikon pedig a szénhidráton!Már a 40.napnál tartok és most össze zavarodtam,mert én eddig a keményitő napon ettem,zöldséggel!

A gombát is melyik napon ehetem?


2009. márc. 20. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam már mindenféle választ.A gomba inkább fehérje (vagy semleges),a rizst pedig keményítő napohoz sorolják.Szerintem ha keményítő napon etted eddig,akkor ezután is akkor fogyaszd.A gombával pedig nem csináltál nagy kárt,akkor sem ha nem fehérje napon etted.Én például azt semlegesnek vettem,és ettem fehérje napon hússal,keményítő napon krumlival,vagy rizzsel.szénhidrát napon meg tésztával,és a fogyás nem állt meg.
2009. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válazt!Én is éppen igy tettem a gombával,mivel azt olvastam az alap 90 napos leirásában,hogy semleges!

A rizzsel sem csináltam akkor nagy bajt,ennek örülök!

2009. márc. 20. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát a rizs valójában szénhidrát, keményítő inkább a krumpliban van. De ha kis adagot ettél akkor szerintem nem történt nagy katasztrófa a lényeg hogy fogytál.


A gombára nekem azt mondta orvos ismerősöm hogy 80% víz tehát igazából nem nagyon lehet sehova se sorolni, mehet minden hez kivéve víz meg gyümi napon.

2009. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hujeseget mondok de a kemenyito az nem szenhidrat veletlenul?
2009. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
NEM! Keményítő a répa, krumpli, bab, borsó...stb. Tehát a zöldségek. Szénhidrát a tésztafélék, sütemény, pogácsa, cukor...stb.
2010. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a 90 napos szempontjából, hanem tudományosan... És de, az is szénhidrát.
2010. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A keményítő ELEVE szénhidrát...
2013. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!