Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kinek mi a tapasztalata a 90...

Kinek mi a tapasztalata a 90 napos szétválasztós diétával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
(Egy hete kezdtem el, és kíváncsi vagyok, kinek mennyire volt hatásos, illetve van-e, aki semmit sem fogyott, annak ellenére, hogy betartotta a szabályokat)
2011. jún. 13. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
baromság
2011. jún. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
tényleg az anyám is csinálta és alig fogyot szerintem nemis fogyot végén elment torna terembe kondizott meg minden és 20 kilot lefogyot és mellette szaunázott is.szerintem tornázz sokkat fuss napont 1-2 esetleg több km és meglátod menxivel leszel könyebb:D:D:D
2011. jún. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
egyetértek az elsö hozzászoloval
2011. jún. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
de mondjuk szerintem is fost ér
2011. jún. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kolléganőim tavaly tavasszal kezdtek bele,nekem is mondták,hogy csináljam velük,mert többen könnyebb,de én ennek nem láttam értelmét.Három hónap alatt az egyik 16,a másik 14,a harmadik 13 kilót fogyott.De!!!Nem kellt egy év sem hozzá,hogy visszahízzák,sőt nem csak visszahízták,hanem sokkal többet is,mint amit lefogytak.Hiába írják,hogy ha utána tartod a reggel csak gyümölcs evészetet,akkor nem hízod vissza,ez nem igaz,mert visszajön minden,sőt még sokkal több is.
2011. jún. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább egyél mennyiségileg kevesebbet és mozogj többet. Látványosabb lesz és vissza se jön.
2011. jún. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igaz,én nem csináltam meg,sőt el sem kezdtem. De 7barátnőm,munkatársam igen. Fogytak is átlagban 10kgot,valaki csak 5kg valaki 15kg. Viszont a közös bennük az hogy mindannyian egytől egyig visszahízták,hiába figyeltek oda az étrendre utánna. Úgy megbolygatta a szervezetüket ez a 90napos hogy mostmár tényleg minden lerakódik rájuk amit megesznek...

Ezek után ha kényszerítenek sem próbálnám ki.

Inkább törekedj az életmódváltásra, kevés szénhidrát reggel, utánna pedig sok sok fehérje és zöldség. + sport!

2011. jún. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok embernek ez a sz@r diéta alatt jön ki a cukorbetegsége.


Gondolkozz el egy percre: a SIKERES fogyás alapköve az, hogy kevés szénhidrát, magas fehérjebevitel NAPONTA.

Ebben a diétában 4 napból 3 napon szénhidrátot eszel, és csak 1 nap fehérjét.


Le fogsz fogyni, de a többszörösét hízod vissza, ráadásul zsírból fogsz keveset fogyni, így ugyanolyan hájas maradsz...

2011. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, -15 kiló, 2 éve, 2 kilót híztam vissza a télen, de szerintem azóta azt is leadtam. Ha nincs akaraterőd, kezd el. Amikor leadsz pár kilót megjön a kedved a több mozgáshoz is. Én is így csináltam.
2011. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

amíg csináltam, fogytam. amint elkezdtem kicsit csalni, nem odafigyelni, érdekes módon visszajött...


ne legyen már mindenki ostoba! akkor fogy vki, ha több energiát használ el a szervezete mint amit bevisz. Én január óta SEMMI mozgással(de tényleg semmi, max néha séta), és mert cukorbeteg vagyok(ergo komolyan vettem, és figyeltem) 21kg-ot ledobtam, azóta is fogytam már pár kilót biztos. pusztán annyi h kevesebbet ettem. semmi több nem kellett(viszont a cigizés nem tudom számít-e, mert elvileg az is fogyaszt).

2011. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!