Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a helyzet a sok gyümölcscuk...

Cokimoki kérdése:

Mi a helyzet a sok gyümölcscukorral? Nem árt ez a candidára hajlamosoknak? Lehet a gyümölcsöt emiatt zöldséggel helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Elkezdeném a 90 napost, de félek, hogy amennyire örülnék a súlyveszteségnek, legalább annyira boldogok lesznek a szőlőcukortól a baktériumok...
2011. jún. 18. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
a candida gomba és semmi köze ahhoz, hogy gyümölcsöt eszel...de ettől még a 90 napos egy baromság
2011. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos van köze. Tapasztalat. Nem is a gy.cukorral van baj, hanem a fruktózzal. Szóval zöldség jöhetne ezerrel ,csak a gyümik nem...
2011. jún. 18. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
he????????? gyümölcscukor = fruktóz
2011. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hö:D Jah, okoskodtam:) Sorry:D Lényegen akkor sem változtat. Inkább olyan írjon aki tudja, hogy helyettesíthető-e a gyümi zőőőcccségggel!!!
2011. jún. 18. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:

ha azt akarod hallani, ami a hülye fejedben van, akkor minek teszel fel kérdést itt?


a 90 napos diéta egy bődületes ökörség, a zöldségekben is van cukor


emeld fel a lusta segged és sportoljál + ne zabálj össze minden szart, ennyi a titok

2011. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó minden okosok legokosabbika, ha csak támadó kommented van, kímélj meg tőle kérlek. Ha nem írtam semmi bántót, te se tedd. Egyetértek egyébként, fel is emelem a "lusta" hátsóm, heti 3-szor. Nem vagyok kövér. Szeretném kipróbálni, mert állítólag a vérnyomás bajokra is jó. Legalább annyi rosszat olvasni róla, mint jót. Hadd döntsem el a hülye fejemmel én, hogy mit csinálok végig, és mit nem. A legjobbakat!
2011. jún. 18. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!