Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 8. napja csinálom a diétát,...

8. napja csinálom a diétát, változást még nem érzékelek, nem eszem sokat, de nem is vagyok éhes. A diéta mellett Herbária: Elhízás elleni teát iszom. Ez a tea segít, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
A teát persze cukor és édesítőszer nélkül iszom.
2009. márc. 23. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
ártani biztosan nem árt. viszont fura, h eddig nem fogytál, én az első 2 hétben leadtam a feleslegem nagyját (6 kg).
2009. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi!8 nap alatt nem lesz hatalmas változás! Ne csak diétázz, mozogj is!Ha nincs sok felesleged nem lehet 6k-okat fogyni. 1 hét alatt kb fél-1 kiló normális, úgy hogy ne is hízd vissza. Persze függ a súlyfeleslegtől is, nekem pl. összesen 7 kiló feleslegem van, és eddig 3 hét alatt 2és fél kiló ment le. A teát ihatod szerintem, bár nem tudom a fogyást segíti-e.
2009. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 6 hete csinálom már a diétát, és az első két hétben ment le olyan 2-3kg(de ez csak víz...) most meg heti fél kg, és ez az ideális (bár függ a súlyfeleslegtől, nekem 14 kg volt, most már csak 9:) ) kitartást! Én zöldteát iszom minden étkezés után egy pohárral. Diétát segíti, de önmagában nem sokat ér semmit szerintem. És persze mozogni is kell a diéta mellett, legalább kétnaponta.
2009. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :-)!


Én 20 éves vagyok, 161 cm és 72 kg. Kb 12 kg- tól szeretnék megszabadulni.

2009. márc. 23. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!