Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy visszahízom a 90 nap alatt leadott kilókat?

Figyelt kérdés
Azok véleményére lennék kíváncsi, akik végigcsinálták. Gúnyolódókra semmi szükségem.
2009. márc. 24. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudnunk kéne, hogy milyen testalkatod van, milyen magas és hány kg vagy, rendelkezel-e sportmúlttal és végzel-e rendszeres testmozgást. Az esély sajnos az egyre nagyobb BMI index-el, és a nemleges válaszokkal folyamatosan nő. Sokban függ az akaraterődtől is, hogy visszatérsz-e a korábbi táplálkozási szokásaidhoz vagy nem. Abból nem lehet kiindulni, hogy ha valaki végigcsinálta, és nem jöttek neki vissza a kilók, akkor neked sem fognak. :(
2009. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha okosan etkezel tovabbra is nem lesz semmi baj, vagyis sok-sok folyadekot igyal, este 6-utan ne egyel semmit es ha szorit valamelyik kedvenc ruhad akkor sportolj is valamicsket.
2009. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem híztam vissza. Igaz, hogy nem is tértem vissza arra az életmódra, amikor felhíztam. Én alapvetően rendszeresen mozogtam, megettem mindent, amit kívántam, de arra odafigyeltem, hogy ez megfelelő időben és mennyiségben történjen. Majd terhes lettem és ez felborított mindent: mivel a terhesség elején majdnem elment a baba, így a doki még a terhestornát is csak az utolsó hónapban engedélyezte, egyébként tempós sétán kívül mást nem csinálhattam, ráadásul olyan kívánós voltam, hogy egy lovat is megettem volna naponta és nem tudtam (meg nem is igazán akartam ellenállni a vágyaimnak).

Nah, én ilyen életmód mellett híztam el, aztán 90 napossal fogytam le (mondjuk én eléggé átalakítottam és a diétán kívül legalább ugyanolyan hangsúlyt fektettem a mozgásra is). A diéta óta úgy élek, mint terhesség előtt: sok mozgás, kielégítő táplálkozás egy kis odafigyeléssel. Nem jönnek vissza a kilók.

Én úgy látom, hogy elsősorban abban van a megoldás, hogy nem szabad úgy élned, ahogy akkor éltél, amikor feljöttek a kilók, mert annak nagy eséllyel ugyanaz lesz a vége.

2009. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is egészségesen eszel, nem zabálsz és sportolsz, akkor rendben leszel. De ha visszatérsz az elhagyott életmódhoz, akkor bizony visszajönnek a kilók.
2009. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtem, 66 kg voltam és 160 cm, tehát nem voltam túlsúlyos. Két hónap alatt lement 6 kg. Mikor abbahagytam, nem sportoltam, nem tartottam be, hogy reggel továbbra is csak gyümit ettem, és ettem este hat után is, volt, hogy 10 órakor is. Ez fél éve volt, azóta nem mentem 60 kg fölé. Alkattól is függ, de én nem is tartottam be annyira a diétát, hogy drasztikusan eltértem volna tőle. Látod, komótosan adtam le azt a 6 kg.-t!.
2009. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!