Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Eléggé elkeserítő, ha valóban...

Eléggé elkeserítő, ha valóban visszajönnek a kilók, én azért bízom benne, hogy a gyümölcsreggelivel megtarthatom az elért eredményt, vagy mégsem?

Figyelt kérdés
2007. júl. 2. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez alkat kérdése is. Persze ha továbbra sem eszel sokat, de mondjuk azt eszed amit szeretsz megtarthatod. Én még a felénél se járok a fogyókúrának, de már kitapasztaltam, hogy a kenyér, kifli, zsemle NAGYON + keményítő nap is nagyobb a hasam. Szénhidrát napom viszont többet ehetek nem növekszik. Tehát rám nem igaz az, hogy az édesség hízlal! Ellenben a "rendes" ahogy Jézus tanította: "minden napi kenyerünk":D -től duci leszek.
2007. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben betartod a diétát 90 napon át, majd a következő 90 napon csak gyümölcsöt reggelizel, akkor nem jönnek vissza a kilók. Persze azért oda kell figyelned az étkezésedre továbbra is, hisz ha a diéta után minden nap csak szénhidráttal, azaz tésztafélékkel fogod tömni magad, ne lepődj meg, ha vissza jönnek. A lényeg, hogy a későbbiekben is egészségesen étkezz, hisz ennek a diétának nem csak az a lényege, hogy lefogyjon az ember,hanem, hogy rávezessen az egészséges táplálkozásra! :)
2007. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a válaszod a gyümölcs-cukorban rejlik. sose fogod gyümölcsreggelivel. amit ajánlok: edd meg ugyanazt amit szoktál minden nap, csak oszd vagy 6felé az étkezésed, de ne egyél többet mint most egész nap. egy kis idő mulva szervezeted hozzászokik, kicsit feljebb gyorsul az anyagcsere, és ha sokszor eszel keveset, akkor megtartható. ehhez viszont kitartás kell. ne egyél sokat! KEVESET, de sokszor(én naponta 6-7szer eszek, és összesen annyit, amit senki más a világon, és nem bírok hízni :))
2008. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!