Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 82 napja csinálom ezt a...

82 napja csinálom ezt a diétát, és nekem csak 7-8 kilót ment leadni. De nem adom fel, és úgy döntöttem, hogy júniusig viszem a diétát. Van még esély hogy leadom a 12 kilót?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve,de nagyon :( Az az igaz,hogy sajnos a sportom csak a snowboardozás volt,másra most nem volt/nincs idom...Sajnos sokat kell tanulni,talán felvételezni is :(..Amikor snowboardozni voltam Olaszországba,egy hét alatt le ment 2 kiló,ami máskor kb. 2-3 hét szokott lenni (valamikor gyorsabban).Most újra el kezdem a teniszt (amit 3 éve hagytam abba,térd problémajimmal),és remélem lefogyok.Szerintetek sikerülni fog júniusig lefogynom azt a 12 kilót :[??
2009. márc. 26. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiről indultál?
2009. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van esélyed! Én mindenképp javasolnám, hogy vizsgáld felül a táplálkozásodat, hátha tudsz még megszorító intézkedéseket hozni. Sok sikert! Fel a fejjel! (egyébként a 7-8 kiló is nagyon szép!)
2009. márc. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ezekszerint 20 kilótol akartál megszabadulni és most egy kicsit megálltál.


Szerintem most elkellene kezdened intenzíven mozogni. Eljárni aerobik edzésekre, amik zsírégetöek. Vagy kocogni, vagy biciglizni. vagy amit én imádok görkorizni. Tenis is jó de ahoz intenzíven kell mozogni, nem csak ütögetni a labdát.

2009. márc. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hááát én 103 kg ról indultam.... :( Köszönom szépen a komenteket :) Remélem sikerülni fog :)
2009. márc. 27. 23:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát jah...103 kg nem könnyű indulás. Mindenképp mozognod kell. Először kicsiket, és módszeresen fel kell derítened, melyik mozgás szórakoztat a szenvedés mellet. Kinek az úszás, kinek a kerékpár, kinek a túra, kinek a futás! Ne add föl!
2009. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mellőzd a kenyeret a fehérje és a keményítő napokon. Egyél helyette inkább több húst vagy zöldséget, salátát. Kitartás! És szerintem minél elöbb edd meg a vacsit legjobb, ha 5-ig, de legkésöbb 6-ig. Ez már magában is segíti a fogyást.
2009. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hogy a p*csába?:OOO

én majdnem fele ennyivel kezdtem,mégis -18 kiló.:O

2009. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!