Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy működik a 90 napos,...

Hogy működik a 90 napos, mennyit tudok leadni kb. hetente? Hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
2007. júl. 3. 17:58
 1/3 anonim válasza:
100%
Úgy kezdj bele, hogy akarod, elszánt vagy! A fogyás az egyénenként változó, én egy hónap alatt 6 kg fogytam.Egyébként sok mindent kipróbáltam már, de ez a legeredményesebb számomra.Könnyen betartható és ez nagyon fontos!
2007. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy napja kezdtem. A fehérjenapon vagyok túl és 90 dkg-mal mutat kevesebbet a mérleg. Tudom, hogy nem jó naponta méretkezni, de ez engem doppingol.

Remélem sikerül neked is.

2007. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Még csak hétfőn kezdtem a 90 napost, ez a 4. napom azaz gyümölcs nap. Nem tudom mennyit sikerül majd fogynom, de ha heti 1 kg-ot ledobok, már elégedett vagyok. 168 cm és 80 kg innen indulok. Jelzem: már 1 kg lement így a 4.napon! :) ...de most kb 10 napig nem méreckedek.
2011. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!