Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 12 kg-nak legalább le kell...

12 kg-nak legalább le kell jönnie. A 90 naposnál ha 12 kg után megállok, mert úgy érzem elég, mi történik utána?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem a 90 napos diétát.Volt már,h belekezdtem,de mindig feladtam,mert egyszerűen nincs akaraterőm.Most belevágtam és szeretném végicsinálni,de jó lenne hallani a ti véleményeteket,h kinek h vállt be.Ez olyan ösztönző hatással lenne rám.Ma pl ettem ebédre 4 tojást és ittam egy fél l tejet.Jól csináltam?Mennyi idő alatt fogyok 12 kg?Úgy nagyjából!A gáz az,h ha hizok,az a hasamra megy.:(:S E mellett a diéta mellett mennyire fontos a tornázás?Mert nekem az a gyengém.Meló mellett már nincs erőm!
2009. márc. 27. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! ez a 12kiló soknak tűnik nekem. De amúgy attól függ,hogy mennyi feleslegből akarsz leadni.Meg milyen a testfelépítésed illetve az anyagcseréd. Én 70kilóval kezdtem el a 90naposat,és fogytam vele 3kilót,mert nincs mit rajtam fogyni.Szerintem fontos a tornázást,ha tényleg megis akarod látni a változást,nemcsak a mérleg számlálóján.Meg jobb az,ha vkivel közösen diétázol,nemkell ugyan azokat a napokat tartani,de lehet h így motiválna a sport.
2009. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
67 kg vagyok és 55 a cél,legalább.Igazság szerint nincs kivel tornáznom,mert most költöztünk el 300 km-ről és nem ismerek itt senkit.A hasamon sok a felesleg és szeretnék megszabadúlni tőle,mire jön a jó idő.Szeretném,ha a párom is büszkén feködne mellettem a Balaton partján.:D
2009. márc. 27. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én aszt ajánlom csak vágj bele.Én is ugy indultam hogy csak megprobalom ,ha nem megy akkor abba hagyom .Most ott tartok hogy ma van a 40napom -8kg nincs gond a diétával igaz a gyüminap kicsit nehéz ma is épp az van de kilehet birni.Nekem ez a oldal ad nagyon sok erőt, ha éppen elhagy az akarat erőm rá megyek erre az odalra és feltöltődök uj erővel A torna a diéta melett segitene ,én is elgondolkodtam már rajta hogy kéne tornáznom lehet hogy bele vágok.Vágj bele és lebegjen előtted hogy pár hét mulva lehet rajtad látni a változást.SOK KITARTÁST.Monika.
2009. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kitartás!

Én évek óta fogyózok gondolatban. Elkezdtem a 90 naposat és nem bántam meg, nagyon élvezem . 2 hetem van hátra, 11 kiló lement , Egyedül járok gyalogolni, mert futni nem szeretek. Elkezdtem a fekvőtámaszt, kész röhej, de csinálom. Tanító vagyok, minden nap viszem a kaját magammal és a gyerekekkel ebédelek. Hajrá!

2009. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!