Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit egyek? és mennyit? 22/F...

Mit egyek? és mennyit? 22/F 180cm/80kg

Figyelt kérdés

Lényeg hogy elképesztően jó formában vagyok.

Futok ,úszok , kézi súlyzózok , felülés , fekvő , huzóckodás.

És ebböl minden nap egy adott mennyiséget megcsinálok (Nem keveset)


2 honapja kezdtem nagyon látszik a hatása de a hasamon ha ülök nem látszanak a kockák.


mostani kép ---> [link]


azt szeretném elérni hogy le mennyen rólam az összes zsir ( hozzáteszem minimális van rajtam akkor látszik ha leülök de akkor sem nagyon) de nagyon kiakarom kockásitani.



Diétázni szeretnék az edzések mellé.

kérnék olyan diétákat amik számomra is érthetők :) vagyis nem egy blogba akarom számolni hogy 23g szénhidrát meg 0,3% zsir legyen a kajátba amit naponta ehetek hanem olyan ra lenne szükségem ami pl:


napi 2-3 alma

3-4l ásványviz

0,3-0,5 kg csirkemell

xy rizs

stb stb stb stb.


erre vagyok kiváncsi hogy egy 180/80kg hoz mi az , és mennyi az amit ennie kell.


Mit egyek és mennyit. ( a matek része hogy nézd meg mennyi energia van benne , meg menni kalória) ezek nem érdekelnek mert nem értek hozzá.


laikusan lenne az amit megértek :)



Előre is köszönöm


2011. júl. 3. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sok fehérje ami halat jelent

kevés zsír =tészták elkerülése

Hogy csináltad kérlek osszd meg velem

2011. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

jelenleg 2 hónapja edzek.


nem eszek sokat főként amit eszek az PL rizs édes savanyú szósszal , zsemle sonkával , paprika ,paradicsom. ebből napi 3-4 db .

tésztát nem eszek.


szedek zsirégető tablettát és ez is benn e van hogy nem eszek sokat de sokat sportolok és megy is le rendesen.


csak kellene egy Étrend diétás amitől újra tökéletes hasam , mellizom stb lehet.


mit és mennyit egyek naponta?


mert az hogy halat egyek azzal sokra nemmentem mert nemtudom hogy egy 5kg-s ballin-t kérjek és csináljam meg otthon , vagy mennyek be egy plázába és egyek minden nap meg egy HEkk et.


Mit egyek és mennyit? egy napi étlap kellene nekem ide :) mit és miből mennyit. ?

2011. júl. 3. 19:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

[link] Itt mindent pontosan ki tudsz számolni, vannak amúgy más kalkulátorok is amik fontosak lehetnek, meg nem árt böngészni a cikkek között sem. Nézegesd át a bodybuildert, aztán ha van még kérdésed, menj a Sport, mozgás - Egyéb kategóriába. Ott vannak jóarc testépítők, és ha normáisan teszed fel a kérdést és nem vagy agyhalott a témához, akkor segítenek. :)


Hajrá! :D

2011. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm ment a pipa :)


de akkor minden képen nekem kell számolni?

azt se tudom hogyan kell.

2011. júl. 3. 20:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy, hát nézd meg ott van hogy az Ön testsúlya: - beírod, neme: - kiválasztod, étkezéseinek száma: - kiválasztod, edzéseinek típusa: - kiválasztod. Aztán megnyomod hogy Kattintson ide a számítás elvégzéséhez!, és automatikusan kiírja mindenhova.
2011. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ezt én tudom : )


csak én nem értek hozzá.


azt tudom hogy nekem a szállásitáshoz 2432 kalória kell. de ezt honnan fogom megtudni hogy mennyi?


rávan irva a kajára hogy fehérje ennyi , kalóra ennyi. stb


ezért kérdeztem hogy mi az a napi kaja amit megkell enni szállásitáshoz :) Laikusan mondva.


napi 2 nagy tányér rizses hús csirkemellből? +kefir + gyömölcsök?


nem értek ehez igy kérdeztem a kérdésbe is :) ezekkel a számokkal semmire sem megyek sajnos , mert azt se tudom mik ezek.

2011. júl. 3. 20:19
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, a kajákra általában rá van írva hogy mennyi kalória, de ha valamit nem találsz, akkor van a neten egy csomó kalóriatáblázat (írd be a google-be). Amúgy mondom, böngészd át ezt az oldalt amit linkeltem, mert minden eddigi kérdésedre megtalálod a választ. :D Ha valamit még utána sem értesz, akkor kérdezz.

De vannak étrendek is, szóval tömegnöveléshez meg szálkásításhoz is találsz neked megfelelőt, + állíthatsz össze magadnak is, ha már tudod, miből mennyi a szükségleted.

2011. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
(ja és így sincs rossz alakod egyáltalán, ezt elfelejtettem írni :) )
2011. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez kedves Köszönöm :)


megnézem ,valahogy megoldom lényeg hogy azt a minimális zsir részt elakarom tüntetni.

2011. júl. 3. 20:55
 10/13 anonim válasza:

Helló!

Ha "laikus" étrendre van szükséged, számolás nélkül, akkor megosztom az én szálkásító étrendem:

A nap folyamán bátran ehetsz csirkét és halat. Ha le tudsz gyűrni egy nap 30 deka szárazra sütött csirkemellet, és nem unod, az jó. Ha nem undorodsz a tonhalkonzervtől, akkor abból is lemehet egy-kettő (csak ne növényi olajasat vegyél, hanem saját levében). Joghurtitalra rá van írva, hogy ha zsírszegény, neked tökéletes reggeli. Nap folyamán zöldség-gyümölcs amennyi tetszik, de a gyümölcslevekkel vigyázz, mert cukrozzák. Ha szereted a tejet, abból is ihatsz egy literrel (persze csak 1,5 százalékosból). Van benne zsír, de hát ennyi kell is.

Kenyérfélékkel, de még a rizzsel is óvatosan bánj, a bennük lévő szénhidrát nem a szálkásítás barátja. Azt mondom, hogy egy tányér rizs, és két zsemle mellett még működik a diéta.

Hát én felsoroltam, miből mennyit érdemes enni egy nap, majd te eldöntöd, hogy melyiket eszed reggelire, ebédre stb.

Nyilván nem "szakértő" étrend, nem tesztelte ezer orvos, de garantálom, hogy fehérjében gazdag és zsírban, szénhidrátban szegény. Tapasztalatból mondom, mert nálam bevált.

Ennyit tudtam segíteni.

20 F 188cm/83kg

2011. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!