Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gyümölcsnapom volt ma és...

Gyümölcsnapom volt ma és sokat bűnöztem megettem egy szelet pizzát és levest is ettem! Bűntudatom van de vhogy nem tudtam megállni, máskor mindig kitartó voltam megfelelően étkeztem! Holnap folytassam fehérje nappal? Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is gyüminap , valódi szenvedés (madártejet és diós-sütit sütöttem a családnak egyszerűen minden erőmet össze kellett szednem,hogy ne csábuljak el -:(

Alig várom már a holnapi napot !!!

Szerintem folytasd , és legközelebb próbáld meg betartani.Én főztem gyümi levest, igaz nagyon light-os lett (alma+bogyós gyümi volt benne ) persze cukor nélkül !!!Vagy próbáld meg esetleg a sült banánt vagy almát.

Sok sikert !

2009. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor folytatom holnap fehérjenappal!Remélem azért nem nagyon állítottam meg a fogyást!Köszi a biztatást és neked is kitartást!
2009. márc. 28. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát bűnöztél....tudom, nem jó érzés, de hidd el, ezalatt a valóban hosszú idő alatt az emberek 90%-a beleesik ebbe. Folytasd tovább becsülettel. Egy bűn egyszerűen mindegyik diétába belefér. Sok sikert!
2009. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!