Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha 90 napos diétát csak 1,5...

Ha 90 napos diétát csak 1,5 vagy 2 hónapig csinálom, visszahízok utána?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy azt olvastam, a 90 napos diétával 15 kilót lehet leadni...nekem viszont csupán 7-8 kg-ot kéne fogynom. Nem szeretnék más diétához folyamodni, mert nem nagyon bízom ezekben a fogyókúrás dolgokban, egy ismerősöm viszont látványosan fogyott a 90 napostól, ezért gondoltam h én is kipróbálom.....viszont ha elértem az áhított 7-8 kg-os fogyást és abbahagyom, nem hízom vissza utána a leadott tömeget, mivel nem csináltam végig az egészet? előre is köszönöm a válaszokat....
2011. júl. 5. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

ez a diéte nem tesz jót a szervezetednek:S

ha mozogsz és kevesebbet eszel le fogsz fogyni.

mindent ehetsz, csak kevesebbet. ha teheted kerüld a cukrot, fehér lisztet zsírt.

2011. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez mit takar, hogy 90 napos diéta? Itt egy mintaétrend valami ilyesminek kell lenni 1 diétának csak a súlyodhoz viszonyított mennyiséggel.
2011. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2011. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne kínozd magad mert ha ilyen diétás étrend szerint étkezel nem fogod 90 napig bírni...gondolom rájöttél ..azt ajánlom hogy számolj kalóriákat napi 1300.. talán még jobban jársz mint bármelyik diétával ..mert így azt eszel amit akarsz .. csak nem lépsz át egy határt ..és akármit megkívánhatsz..tegyük fel te nagyon szeretnél lecsót enni de mára húsleves van kiírva :D:D te jó ég !!meg ez rugalmasabb.. ugye a télen kell enned valami nyári gyümölcsöset..akkor arra számítanod kell hogy az külföldi termék .. tudod én már nem bízom bennük ezért amit megeszek (zöldség, gyümölcs hús) mindent magunknak termesztünk itthon..de ha városi vagy akkor is ki van írva hogy honnan származik ;)

tehát hagyd mosta 90 napos diétád mert azért nem bírod már folytatni mert nem változatos... minden nap hasonló kaják ..igaz ? hát akkor most kezd el kalóriákat számlálni :

reggeli 500..tízórai 100..ebéd 500..uzsi 100..vacsi 100 ( vacsorára nem szabad sokat enni..ha nagyon kevesled azt amit ettél igyál mellé egy kávét/teát édesítővel.. vagy egyél meg egy almát ... amm azt hallottam segít ha valaki több diétát használ egymás után mert nem szokik nagyon hozzá a diétához a test.. szóval ajánlom ..sok sikert :D

2011. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!