Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » van valakinek valami jó...

van valakinek valami jó fogyokúrás receptje vagy valamit ajánlani? ( előre is kössz)!

Figyelt kérdés
(kaja :reggelire,ebédre,vacsorára)
2011. júl. 7. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik : egyél fele annyit mint eddig,és lefogysz .
2011. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
60%

90 napos diétát ajánlom: Tudom ez nem recept, de keres rá és hidd el nagy csomó jó kis receptet fogsz találni :)


*Ha kell még info írj*

2011. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

persze, izomvesztéshez és elzsírosodáshoz tökéletes. és éljen az infarktus.


Kérdező: rizs, csirkemell (szárnyashús) zöldségek..

kenyérfélének teljes kiőrlésű kenyér. nézd meg mennyi tápanyagra van szükséged egy nap, állítsd ez alapján össze mennyi ételt kell ehhez megenned, és oszd el 5 felé.


ha hízol mellette, akkor kicsit sok az energiabevitel (és nem elég a mozgás) vegyél vissza mennyit is szoktam mondani.. 50g szénhidrátot? ha viszont nagyon fogynál (heti több mint 1 kg) akkor egyél több szénhidrátot. csókolom.

mozgásnak a kemény intervallumos edzések nagyon jók, pl. harcművészetek, küzdősportok.

2011. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
sok zöldség-gyümölcs, semmi nass (értsd ne egyél unalomból), vacsorára valami könnyűt, ha lehet, és kezdj el valamit sportolni.
2011. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
"Acél" nak üzenem, hogy nővérem már elég rég csinálja ezt a diétát.. nem zsírosodott el és mivel mozog is mellé, így inkább lett izmosabb és karcsú mint zsíros és löttyedt
2011. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kedves Álomtűűz!

nos ez eléggé nehezen elképzelhető, a hihetőségével nincsen gond, ha Te ezt írod, akkor így kell lennie.

alapvetően én a témához kapcsolódó tanulmányok folytatása mellet az ilyen étrendet mégsem ajánlanám.

2011. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

diéta. hm. én annyit kipróbáltam már hogy csak na. voltak amik sikerültek is, de biztosan te is voltál már úgy vele, hogyha diétztál, mint én hogy 2 hét alatt 5 kilót le tudtam adni, de amint "véget" ért a diéta, ugyanúgy visszajött az a plusz kiló. de nekem most az jött be a legjobban, hoy elhagytam az ebédet és a vacsorát,

reggelire, mármint amikor reggeltől délig, csak gyümölcs, utána pedig 2 óránkét eszem, de olyanokat hogy pl, egy szelet grillezet pipicici, salátával, és ezt 3 felé osztom, és óránkét, két óránként megeszem, de vigyázz hogy ne nassizz, csak amikor eszel akkor eszel, és vársz a következő étkezésig. jó ha rendszertáblát is csinálsz, nekem az segített sokat. és ha nem bírod az étkezésk közötti időt, akkor igyál vizet. jah és naponta be kell tartani, jó is és fontos is a minimum 2 l viz. sok szerencsét,

u.i.: én 1 hónap alatt, mármint 4 hét alatt, 13 kilót fogytam. persze sport mellet.és a rendszeresség megszokása mellett. már 4 hónapja ezt csinálom, és 75 kilóról, mostanra a tökéletes önmagam, 50 kiló vagyok.

barátom szerint maga a tökéj:)

sok szerencsét:D

2011. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Próbáld ki hogy nem eszel egy napig csak vizet iszol. De ilyenkor nehogy intenzíven sportolj mert akkor meghalsz :D . Amm egyél sok fehér husit pl pulyka, csirke és kerüld a vaskosabb kajákat. De a lényeg mozgás, mozgás, mozgás.
2011. aug. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!