Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan küzdhetném le a mellemn...

Hogyan küzdhetném le a mellemnél lévő felesleget a nyár alatt?

Figyelt kérdés
Van itthon 2x2kg súlyzó, az tárogatáshoz megfelelő? Naponta 450-500 tárogatásra gondoltam, és nyár végére szeretném az ottani felesleget eltüntetni. Lehetséges ezzel a módszerrel?
2011. júl. 11. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs lokális zsírégetés. Nem fogsz túl sok kalóriát elérni az ilyen nevetséges súlyok emelgetésével. Rakj össze magadnak egy rendes étrendet (ha akarod segítek leírni nagy vonalakban hogy mire kell odafigyelni), azt tartsd be, és mellette járj el sportolni. Sajnos a fogyásban nincsenek könnyebb utak.
2011. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elérni=elégetni, pardon.
2011. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: Segítenél nekem? Megírod emailben?
2011. júl. 11. 16:21
 4/5 anonim válasza:

Elsőnek tökéletesen igaza van!

Helyes étrend,rendszeres testmozgás.

Úszás,fekvőtámasz szerintem célravezető.

2011. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Egy test - edző felajánlotta, a segítségét, ha neki is segít valaki. Mivel megkapta a kért segítséget, a saját kérdésénél ("kérdező kommentje"-ként) leírta azt, amire neked szükséged van. Figyelmesen olvasd végig, ==A válasz megírásának időpontja: 07-22 20:57== után írottakat, amiket kérésemre - számodra leírt, itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..

2011. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!