Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 2 hónap alatt szeretnék...

2 hónap alatt szeretnék lefogyni, Minden nap futok, igyekszem rendzseresen étkezni, konkrétan reggel egy szendvics, délben saláta, este meg valami leves. Én inkább le szeretnék fogyni a hasamról és a csipőmről. Lehetséges ez vagy tül sokat akarok?

Figyelt kérdés
Emailben is lehet válaszolni. Potzesz@citromail.hu Konkrétan 15-20 centire gondoltam.
2011. júl. 20. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:

és egész konkrétan ez a koplalás mire lenne jó?


mostani paramétereid?

mennyire akarsz lefogyni?

mennyit sportolnál?

kép?

2011. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

engem az érdekelne, hogy ha netán eléred a kívánt eredményt, akkor mi lesz 2 hónap múlva?

- mennyit mozogsz, hogyan étkezel utána


Csak mert ha abbahagyod a koplalást, bazi gyorsan visszahízol. Akkor meg mi érteleme?

2011. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hubai válasza:
10%
fél óra alatt letudsz fogyni. koca zsiirsziivás!
2011. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

nem a koplalás a meg oldás ha hosszútávú változást akarsz akk egyél naponta ötször de keveset és sportolj sokat

am enni ink zöldségeket gyümölcsöket és sovány húsokat egyél

Sok Sikert!!! :)

2011. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
has és csípő... valószínűleg rejtett zsír.. jó hírem van : ezt könnyebb leadni.. sok sikert =) de 2 hónap az nagyon rövid idő ..nem fog menni ..és azért mert nem sikerült lehet hogy bánatod rosszul vezeted le... de nincs jobb ötletem ... ha azt amit leírtál követed akkor te mindent megtettél
2011. aug. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

nem adhatsz le ilyen gyorsan ennyit ... mert visszajön .. lassabban .. azt javaslom fél évet minimum adj magadnak..de jobb lenne egy év ..és úgy hogy napi 1200 kalória...így fogyis meg nem is éhezel ..és a diétás ne egyik napról a másikra zárd le ..hanem azt is le kell vezetni szépen .. kb 2 hónap alatt ..mert mialatt fogyózol a szervezeted azt érzi te nem tudsz elég táplálékhoz jutni... és amint többhöz jutsz .. rögtön raktározni kezdesz ...és akkor jönnek vissza a leadott centik...

javaslom hogy ne étrendet kövess..hanem számold a kalóriákat..és ne lépj túl 1200 on aztán 1 év múlva csináld úgy mondjuk hogy akkor egy hétig 1250 majd megint egy hétig 1300...remélem érted ..kívánok sok sikert és kitartást !

2011. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!