Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 1 hónap alatt ki mennyi kg-t...

1 hónap alatt ki mennyi kg-t fogyott? Mikor áll le kicsit a fogyás? Mindenkinél leáll egy darabig?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Szia ! Én március 9-én kezdtem , 106 kg-val és a ma reggeli mérésem már 97,5 kg azaz

- 8,5 KG -:)-:)-:)

Szerintem nem megerőltető, persze azért lemondtam a nasiról és az esti vacsorákról illetve megválogatom,hogy mit mikor és mivel eszek,messze még a cél még hátra van 2 hónap !!!!!És persze fokozatosan elkezdtem mozogni is , nagyon jó a hangulatom sokkal jobban érzem magam a bőrömben és ami a legfontosabb nem kell éhezni !

Akárhogy is döntessz jó ha tudod,hogy a 90 napos nagyon sok embernek segített már.

Sok sikert és kitartást !

2009. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 12kg feleslegből lement 4:) Már lassan a 2. hónapja csinálom, összesen 6:) Lehet, hogy nem tűnik gyorsnak, nem is ez a célom, de nagyon meglátszódik már rajtam, szal tiszta boldog vagyok:)
2009. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja és nem állt meg nekem, csak az első 2kg elvesztése után, ugye ez lement gyorsan mert csak víz. Inkább már belassult és heti fél kiló szokott lemenni, korábban heti 1.
2009. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én február 9-én kezdtem,66.5kg-ról és a mai mérlegelésen voltam 59kg!nagyon boldog vagyok,tudom,hogy másnak ez nem túnik soknak,de én elégedett vagyok!Sőt ami a lényeg,hogy itt a jó idő,,és fölvehettem a 3 éve szekrényben bujkáló nadrágomat!Tetszem most már magamnak!Centikben is jócskán mérhető a fogyásom,nem csak kilókban!

Miondenkinek ajánlom,nem csak a fogyi miatt,hiszen erőt,önbecsülést éskitartást is ad,ha valaki 90 napig csinálja!Én már elértem,amit akartam,de nem fogom abbahagyni!MÁR CSAK 30 napom van!

2009. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi kifelejtettem,hogy nálam is leáltt egy másfél hétre a 6.hét körül a fogyás,akkor kicsit elkenődtem,de itt olvastam bátoritó szavakat,ami segitett!
2009. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 maundrel ***** válasza:
szia. én február 24.-én kezdtem, és az 5 hét alatt 5 kiló ment le - 63kg/58kg (összesen 10-12 kilót szeretnék fogyni). Nekem eddig nem állt le, de barátnőmnek a 7. hétnél leállt a fogyás, de csak egy hétre. egyébként minél több vkin a túlsúly,annál többet fogy a 3 hónap alatt.
2009. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
amúgy én is csinálom ezt a diétát,kb. 38 napja. eddig 11 kg ment le.csak szerettem volna tudni,h várható e lesz,h megáll a fogyásom,mert azt ne szeretném. koszonom a válaszokat.
2009. ápr. 9. 17:53
 8/8 anonim válasza:
Én március 9-én kezdtem (igaz csak 5 kg-tól akarok megszabadulni)és már 3 kg lement :) És az a jó, hogy már mások is észrevették!!! :) Nekem két hétig 55 kg alá, se fölé nem ment a mérleg mutatója, de ma reggel már csak 54 voltam :) Persze mellette sokat biciklizek, és majd' minden este R.R. talajtorna :)
2009. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!