Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki le tudna irni a 90...

Valaki le tudna irni a 90 napos dieta programjat? Mert mar sokat hallottam rola de nem tudom hogy mi van benne s hogy kell csinalni. Esetleg valami hasznos fogyokurat ha valaki tud legyszi irja le :D Koszonom elore is!

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges elkezdeni a 90 naposat. Eleve hülyeségnek tartom hogy az egyik nap csak szénhidrátot ehetsz a másik nap csak gyümölcsöt. Szervezetnek mindennap kell szénhidrát, fehérje. Felejtsd el: cukros löttyöket, édességeket stb. Ha édesszájú vagy egyél édesitőszeres sütiket.. Ha Megkívánod az édesitalt akkor facsarj ki citromot önts hozzá vizet és édesítőszert. Teljes kiörléső kenyeret, zsemlét egyél. Ebédre ehetsz salátát, csirkúst halat sovány sertéshúst. De! este ne egyél gyümölcsöt sok cukortartalma miatt. Vacsorára sok fehérjében gazdag kajákat ehetsz. Ha még valamit kérdeznél akkor írj privátot:) 18L
2011. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne is vágj bele, szörnyen rossz elképzelés. Fogyni lehet tőle mint a gép de sajnos csak egy része lesz zsír.

Ha tényleg fogyni akarsz akkor itt a segítség, már ha csak elolvasod akkor is tettél egy lépést a fogyósodhoz: [link]

[link]

[link]

2011. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*WAZZE :D már írni sem tudok... nézzétek nekem el, most fejeltem meg a kutyánál a keresztvasat :)
2011. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat :) es a tanacsokat!
2011. aug. 14. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!