Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 5kiló minusz a leggyorsabban?

5kiló minusz a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
5kilót akarok lefogyni a lehetö leghamarabb de ugy h az ne is jöjjön vissza..sportra nehezen veszem rá magam. Mit csináljak adjatok tippet léci.
2011. aug. 17. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
vedd rá magad a sportra!
2011. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szedj össze vmi droid lúzer pasit.

Őt nem fogja izgatni,hogy túlsúlyos és lusta vagy,szeretni fog önmagadért.


Gyorsan,gyorsan...

Miért mindig gyorsan bakker?

Itt mindenkinek versenye lesz és ahhoz mérlegel?

2011. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyébként meg egy étrendet betartani,kimérni,elkészíteni 20x macerásabb,mint lefutni napi 8-10km-ert.

Uh ha az edzéshez lusta vagy,akkor egy étrendhez...pfff,esélytelen.

2011. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér :) 167cm magas 56kiló...de jobban érezném magam 5kiló minusszal tippet kértem nem hülyeséget
2011. aug. 17. 23:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ennyi centi vagyok, ennyi kiló és ennyit szeretnék fogyni. :D
2011. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
5 kg mínusszal se néznél ki jól...plöttyedt szar lennél...ellenben, ha felemelnéd a lusta valagadat és sportolnál, akkor +10 kg izommal is jól néznél ki
2011. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azzal is leadhatsz pár kilót, hogy este hat után nem eszel.
2011. aug. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
00:01 vagyok. Hát utolsó, el kell, hogy keserítselek de ez nem igaz. Voltam már 50 kg és nem voltam plöttyedt szar. Sőt szép lapos, feszes volt a hasam, annyira, hogy mindenki azt kérdezte mit sportolok. Pedig csak nem ettem 4 vagy 5 után (előtte mindent ugyanúgy, értsd hamburger, pizza stb). Tudom, hogy ez a leghatásosabb(legalábbis nekem) de egyszerűen nem bírom, ki, hogy ne egyek mostmár. Fogalmam sincs hogy vettem rá magam, hogy másfél évig bírjam.
2011. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
láncfűrész?
2011. aug. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
00:24 vagyok még mindig. Azt elfelejtettem írni, hogy azt mondják, hogy aki éheztetéssel akar fogyni az a sokszorosát szedi vissza. Na ez megint nem igaz. 61 kg-ról indultam, majd lefogytam ugye 50re. Lassan 2 éve éjjel nappal eszek, akár éjfélkor is, tökmindegy. És 57 nél még soha nem voltam több, egyszerűen nem megy fentebb a mérleg.Újra 61 akkor se tudnék lenni ha akarnék.
2011. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!